Skocz do zawartości
Lukasss_PL

Football Manager Handheld 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Pochwal sie wynikami w Europie ;-) ciekaw jestem jak Ci pojdzie. 3-ligowiec z Wloch w pucharach, ciekawe:-)

Jakis zawodnikow kupiles? Jakie staty ma najlepszy strzelec? Wrzuc screeny!

Pozdrawiam:-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze względu na dłuuuugi weekend majowy na menedżera nie miałem czasu. Więc tak na szybko...

Na koniec sezonu best striker miał 41 bramek, a staty poniżej 5e4e81be-c6a6-a067.jpg

Po sezonie kupiłem zawodników polecanych przez scoutów. Bramkarza i dalej... Sezon jest dłuższy więc potrzebni są zmiennicy.

Jest liga...5e4e81be-c77c-9619.jpg

Są puchary...5e4e81be-c7aa-fdb0.jpg

Gra się trudniej, to na pewno.

Ale frajda jest ogromna.

Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś próbował odpalić tą gierkę na I5800 ? Czy działa i telefon jest w stanie poradzić sobie z nią ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Jeśli z poziomu telefonu jest dostępna w Google Play, to działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakupiłem sobie grę Football Manager handheld z marketu zainstalowalem wszystko pieknie ładnie u wszystkich normalnie pobiera dane przez wifi tylko u mnie jest taki problem ze przy wlaczeniu gry wywala błąd i nastepuje crash;/ a mianowicie "Aplikacja FMH 2012 (proces.sigames.fmhi) została niespodziewanie zatrzymana. Spróbuj ponownie" tak było przy pierwszej instalacji i przy kolejnych równiez;/ wyciagnałem nawet total commanderem instalator z apki i tak nic to nie dało... mam Arkas 1.7 ale na zwyklym androidzie 2.3.6 też nie działa;/ ktoś ma jakiś pomysł albo zna jakąś mało wymagającą grę która musi pobrać dane dodatkowe??

Próbowałem skopiować dodatkowe pliki gry na kartę SD jednak i tak gra chce pobrać dane dodatkowo;/ przy braku miejsca na karcie błąd nie wyskakuje;/

---------- Post added 11-05-12 at 15:35 ---------- Previous post was 10-05-12 at 16:40 ----------

Jeśli z poziomu telefonu jest dostępna w Google Play, to działa.

u mnie tez z poziomu telefonu jest pokazane ze działa a przy probie pobierania wywala -.-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Wtopiłem w tę grę forsę i niestety nie chce się uruchomić... Niby wszystko ładnie poszło, ale teraz podczas próby uruchomienia crashuje i pokazuje się okno z informacjami (3 podpunkty) o ewentualnych przyczynach problemu.

Edytowane przez Smogg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy ktoś próbował odpalić tą gierkę na I5800 ? Czy działa i telefon jest w stanie poradzić sobie z nią ?

Ja ją odpaliłem. Nie miałem jej w Google Play (teraz może już jest dla tego fona) ale kupiłem na tableta, wziąłem instalke, zainstalowałen i jako tako działa-troche sie przycina.

Firmware: Froyo 2.2 I5800XXJP4 • Linux v2.6.32.9 (team g3mod #2.1b2-OC) • Kyrillos'ROM v9.5 JPU • Chainfire Pro v3.3 • OC 1200MHz

P.S.

Dla tych którzy mają problem z odpaleniem tej gierki: spróbujcie zmienić model telefonu w build.prop (wymagany root).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niestety zmiana modelu nie pomogla;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wyglada sprawa spolszczenia? Jest juz jakieś dostępne? Wiadomo ze po polsku gra byłaby przyjemniejsza dla oka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spolszczenia nie bedzie bo na ios nie bylo a gra sprzedala sie duzo lepiej niz na andku.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi