Skocz do zawartości
hilumpulmonis

Brak ładowania

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją przygodę w Defy rozpocząłem w lipcu ubiegłego roku i do tej pory nie narzekałem. Do czasu kiedy telefon się rozładował, jak zawsze podłączyłem go do ładowarki, a tu nic... nie ładuje. Spróbowałem ładować na innej ładowarce sieciowej, a także przez port USB w komputerze, też nic nie pomogło. Postanowiłem skorzystać z gwarancji. Po tygodniu otrzymałem odpowiedź, że do naprawy jest port ładowania i płyta główna i defekt jest z mojej winy. Za naprawę zaśpiewali sobie ponad 400 zł, blisko połowa wartości tego telefonu! Nie zgadzam się z tym, co mogę zrobić, by wymusić naprawę telefonu w ramach gwarancji?

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Madern

Nie dziwie sie, ze tak drogo, skoro płyta głowna to większa część telefonu. Też mam podobny problem z tym, że mi działa jeszcze ładowanie USB a jakoś nie mam okazji na gwarancję oddać. Jak pytałem w serwisie to mówili, że za sam port jest około 100zł. A wgl rzeczywiści jest z Twojej winy ? nie wiem, szarpałeś za kabel czy cos ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli sie nie zgadzasz, to musisz podwazyc ich decyzje, np. zatrudniajac rzeczoznawce, a uzywany telefon na allegro kupisz za 450zl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a co niby mialbys zrobic zeby to bylo z Twojej winy? rozumiem uszkodzic port ale jeszcze plyte glowna? wydaje mi sie ze to takie odrzucenie naprawy z automatu bo sie nie oplaca... ja bym jeszcze sie tam powyklucal, a przynajmniej drazyl temat jak nieswiadomie uszkodzic plyte glowna...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi już dwa razy w ciągu roku użytkowania wymieniali płytę główną z powodu uszkodzenia portu USB. Na gwarancji. Serwis w Bydgoszczy, telefon z TMobile. Dziwna sprawa, że Tobie nie chcą uznać gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi