Skocz do zawartości
mateooshn

Spis romów dla GOCLEVER TAB A73

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja PIERWSZEGO POSTU

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OphisR

Zastanawia mnie czy w pierwszym poście nie ma błędu ponieważ ja mam TABA731205 czyli HWv3 i mam wgrany oficjalny rom 4.0.3 - ICE CREAM SANDWICH, a w poście jest napisane, że do tej wersji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma błędu, masz zainstalowany oryginalnie, przez producenta, tutaj natomiast chodzi o to, że nie ma = nie został udostępniony do pobrania i wgrania sobie.

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam pytanie czy wgrywając na tablet o numerze GCA731202 oficjalny rom 4.0.4 który według producenta jest tylko dla GCTA731207xxxxx wszystko będzie działało? Ktoś to robił i może odpowiedzieć? Według postu w wątku o wersjach hardware obie wersje to powinna być HWv2. Różnica tylko w początkowych oznaczeniach numeru seryjnego, w wątku jest podany GCA natomiast producent przy romie podaje GCTA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mógłby ktoś zamieścić paczkę ze sterownikami aparatu i g-sensora na HWv1 i napisać gdzie te pliki podmienić? Bo będę potrzebował możliwości podczepienia modemów 3G, a niestety obecne CM10 nie dają takiej możliwości, a najnowszy soft od GC zbiera dobre opinię, więc nic nie stoi na przeszkodzie aby go na HWv1 używać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

krzywy105 jak sobie wgrasz najnowszą wersje ICS 4.0.4 od Goclevera na swoja wersje taba czyli hwv2, to nie będziesz miał żadnych problemów. Rom będzie chodził jak należy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fneo61

Ja mam TABA731205.ICS 4.0.3.Czy mogę wgrać 4.0.4?Tablet z Neonet-u,z maja 2012.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze, jak masz HWv3 to mógł byś wgrać recovery i zrobić backup, a potem udostępnić na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fneo61

Nie zrobiłem tego.Już śmigam na 4.0.4.Na razie w fazie testów.Kamera działa i działała.Wifi też.Również autorotacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi