Skocz do zawartości
s_o_r_e_n

Nowy telefon juz po 9 miesiącach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj słyszałem reklame Orange, wh. której możliwe jest przedlużenie umowy juz po 9 miesiacach z telefonem lub bez...ktoś wie coś więcej na ten temat?? Jakie warunki trzeba spełnić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Havox

Mnie też to nurtuje, mój Swift już mnie dobija, a jeszcze został rok umowy. Tyle że zbyt ładnie to brzmi, żeby było to takie oczywiste.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest taka możliwość. Wystarczy aby od 9 miesięcy posiadać obecną umowę a będziesz cieszył się nowym smartfonem. Ważna rzecz - twoja nowa umowa będzie liczona od końca obecnej np.: pozostało ci 15 miesięcy obecnej = 15 + 24 nowe miesiące...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tanin

Czyli coś, co Play już kiedyś oferował (tyle, że po roku) - wcześniejszy aneks, na zapewne gorszych warunkach, niż będzie po kolejnym roku. Ot taka pułapka na osoby pożądające nowego telefonu i pierwszy krok do zobowiązania 3- letniego albo i dłuższego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

Według tego co wyczytałem jeśli chce się skorzystać z tej oferty, trzeba wybrać wyższy abonament niż się płaciło do tej pory, więc opcja faktycznie średnia.

Tapnięte z mojego Galaxy Mini :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś potrzebuje słuchawki i nie martwi się zobowiązaniami to może podpisze. Użytkownicy tego forum raczej sobie odpuszczą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tanin

Chyba, że ktoś pilnie potrzebuje One X za 1129 lub 759 (90 i 130 zł). Swoją drogą, to chyba pierwszy opek z tym telefonem i przyznam, że zwłaszcza w wyższej Panterze cena nie jest taka tragiczna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak Xperia Arc weszła do Orange to cena bez abonamentu była niższa niż na Allegro ;)

Temat wyjaśniony, chyba do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Parę dni temu skorzystałem z tej oferty, miałem MIX 39zł , przeszedłem na MIX 39,90zł :P wszystkie prezenty, darmówki dostałem takie jak bym dostał przy normalnym przedłużeniu a do tego przez 12 miesięcy placę tylko za połowę abonamentu a dostaje całość .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PLANETA

I ja równierz wczoraj z niej skorzystałem i mam nowy plan taryfowy pantera 89 , ale przez 30 miesięcy będę miał zniżkę 30% w abonamęcie tj jakieś 63 zeta wyjdzie , do tego nowy smart , no i 1,5 giga transferu neta bezlimitowego , i to w porównaniu do pelikana 59 nie wielka różnica , więc polecam sie z nimi targować powodzenia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi