Skocz do zawartości
s_o_r_e_n

Nowy telefon juz po 9 miesiącach

Rekomendowane odpowiedzi

Niesamowicie niska cena HTC One X mnie kusi, a może jako już prawie 10-letni klient mam szansę nawet na jeszcze niższą cenę :o

No nic, zadzwonie sobie do nich po pracy i wywiem się może co i jak :)

Ja też byłem u nich od początku i pamiętam jeszcze idee i zniżki na telefon nie chcieli dać dużej, za to ręczniki, słuchawka BT, więcej minut, ale z ceny telefonu zjechali może 70 zł. To akurat jakoś nie lubię walczyć o cenę telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

No - i udało się :) W abo 89 będę miał HTC One X za 679 zł, co mnie ostatecznie przekonało. Mega dobra cena jak za taki telefon, moim skromnym zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PLANETA

No i tak z nimi trzeba sie targować , mi się udało i to dużo z ceny tl zbić. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

Umowa 3 letnia co prawda, ale bonusów sporo więc nie narzekam;) Pół roku tańszy abonament, 1.5gb + lejek, za darmo do Orange, do tego w sumie jakieś 450 minut, darmowy 1 stacjonarny... Generalnie jak na moje potrzeby to ciężko będzie wykorzystać :) A cena telefonu mnie zmiażdżyła, zaskoczyli mnie jeszcze darmową wymianą na microSIM. I koszulką Euro 2012 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PLANETA

Mi simkę też gratis wymienili , i spoko bo se za to po 25 zeta cenią , no i lejek internetu 1,5 giga , i nigdy człek już nie będzie w stresie o rachunek za neta . :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Orange akurat kasuje za wszystko, cesje, micro simy, rachunki szczegółowe - dramat. Takie rzeczy powinny być bezpłatne, a zwłaszcza dla stażowych klientów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

Jak widać dla niektórych przynajmniej są. Trzeba też nieco umieć zadbać o siebie i ich przycisnąć, wtedy da się zyskać naprawę wiele.

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i chyba już po promocji?

wcześniej w zakładce podsumowanie widniała informacja o możliwości przedłużenia, dzisiaj już takiej informacji nie ma...

Ktoś coś wie na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No fakt u mnie tez juz nie ma takiej opcji ale mam do marca internet mobilny i teraz tam jest podobna promocja, gdzie wczesniej jej nie bylo. A co przedluzenia po 9 mies to jest opcja nie oplacalna oplata abo podniesiona od chwili podpisania umowy to wychodzi ponad 3 lata na wyzszym abo.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi