Skocz do zawartości
s_o_r_e_n

Nowy telefon juz po 9 miesiącach

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać dla niektórych przynajmniej są. Trzeba też nieco umieć zadbać o siebie i ich przycisnąć, wtedy da się zyskać naprawę wiele.

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

Przyjemnie nie przyjemnie. Wiele znajomych odchodzi od orange, bo to coś im doliczą, to zabiorą. Kumpel był 4 lata u nich rachunki średnio po 200 zł. I to co mu zaproponowali to był śmiech na sali.

A po 2. Nie bałeś się związać z siecią na 3 lata ?? Wszystko będzie szło do przodu, cenny będą spadać, jak i długości umowy. Oni szukają by kogoś jak najdłużej w sieci trzymać. I tak serio cenna jak na 3 lata nie była zbyt rewelacyjna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Przyjemnie nie przyjemnie. Wiele znajomych odchodzi od orange, bo to coś im doliczą, to zabiorą. Kumpel był 4 lata u nich rachunki średnio po 200 zł. I to co mu zaproponowali to był śmiech na sali.

A po 2. Nie bałeś się związać z siecią na 3 lata ?? Wszystko będzie szło do przodu, cenny będą spadać, jak i długości umowy. Oni szukają by kogoś jak najdłużej w sieci trzymać. I tak serio cenna jak na 3 lata nie była zbyt rewelacyjna.

Odchodza odchodza i pozniej wracaja z podkulonym ogonem.. taka prawda czy tego chcemy czy nie w koncowym rozrachunku i tak ORANG'utan wychodzi naprawde przystepnie cenowo jezeli chodzi o cennik telefonow. A czy kumpel dostal oferte telefoniczna ?? Zapewne podszedl do salonu z mysla ze otrzyma abo za 89zl 2000min 50gb transferu i najlepiej 2 telefony =P stary pobudka jak nie kombinujesz to G dostaniesz. A co do abonamentu na 3 lata to jaki problem ?? Tutaj chodzi tylko i wylacznie o to czy bedziesz w sieci jeszcze taki okres bo zapewne tez o tym nie masz bladego pojecia ale --> mozesz zmienic sobie abonament SAMEMU bez przedluzania umowy o kolejne miesiace a jak to zrobic ? Przyklad :

Masz abo za 59zl warunki sa nieistotne umowa na 36msc po roku pojawily sie nowe abonamenty bardziej korzystne niz te z ktorych Ty korzystasz. Dzwonisz na BOK i mowisz ze chcesz skorzystac z abonamentu za powiedzmy 64zl miesiecznie i heeejaaa. Bierzesz wyzszy plan nie przedluzajac sobie umowy a wczesniej dostales juz telefon w atrakcyjniejszej cenie. A jak sie nie podoba wersja abonamentowa to zamiast sie zalic jaki to operator jest zly poprostu zmiencie siec albo zostaje prepaid =P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy ja napisałem na co liczył ?? Czy ja żale się na ofertę abonamentową ?? I co do tego co napisałeś: Jeśli ktoś bierze abonament za 130 zł to po roku przejdzie na hmmm nie ma na co ?? Masz racje to jest dobre jak zaczynasz od najniszego abonamentu. I idziesz do góry co roku wymieniasz telefon. No chyba że się mylę. Nie będę się kłócił, bo jesteś byłym pracownikiem. Ale gdyby tak było wiele osób by tak robiło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A czy ja napisałem na co liczył ?? Czy ja żale się na ofertę abonamentową ?? I co do tego co napisałeś: Jeśli ktoś bierze abonament za 130 zł to po roku przejdzie na hmmm nie ma na co ?? Masz racje to jest dobre jak zaczynasz od najniszego abonamentu. I idziesz do góry co roku wymieniasz telefon. No chyba że się mylę. Nie będę się kłócił, bo jesteś byłym pracownikiem. Ale gdyby tak było wiele osób by tak robiło.

hmm.. przewaznie abonamenty ida w gore o kilka zl tak wiec wydaje mi sie ze z tym nie bedzie problemu ale.. jak mamy powiedzmy pantere ( abo powyzej 100zl ) to z lekka bedziemy mieli problem ze zmiana planu z tym sie zgodze w 100%. Wlasnie w tym problem ze wiekszosc ludzi nie jest doinformowana o tym co moga i poprostu wegetuja na starych planach taryfowych nie wiedzac ze mozna dokonac takich darmowych zmian zarowno po skonczonej umowie jak i w trakcie trwania aktualnej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to jeśli tak mówisz idę do tmobila, biorę oferte smartfonową za powiedzmy 100 zł i za miesiąc przechodzę na tmobila frii za 130 zł. Chyba że działa to tylko w orange. I ofertę można brać bez telefonu ?

Dla mnie operator na bank się zabezpiecza.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No to jeśli tak mówisz idę do tmobila, biorę oferte smartfonową za powiedzmy 100 zł i za miesiąc przechodzę na tmobila frii za 130 zł. Chyba że działa to tylko w orange. I ofertę można brać bez telefonu ?

Dla mnie operator na bank się zabezpiecza.

Ale przed czym operator się zabezpiecza?? Przecież jak płacisz wyższy abonament i zostajesz w sieci to dla niego jest to plusem. Sprawdź jak jest w tmobile i daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też się nad tym zastanawiałem żeby przenieść do Orange i mieć nowy telefon po nie całym roku ale wiedziałem ze jest jakiś haczyk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A np. Że takie przejście jest możliwe po pół roku. Wiesz czytałem regulamin i nie znalazłem by nie było wolno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wiem tej promocji już nie ma. Teraz z tego co mi powiedzieli można przedłużyć 150 dni przed umowy. Wprowadzili mnie w błąd czy naprawde to wycofali.

Wysyłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi