Skocz do zawartości
sekate

Kabel USB

Rekomendowane odpowiedzi

sekate

Cześć,

niestety zapodział mi się kabel USB i chciałbym kupić nowy. Kabel służyć mi będzie głównie do ładowania telefonu w samochodzie.

Oczywiście na allegro są tego setki... Prosiłbym o pomoc w wybraniu oryginalnego, albo dobrej podróby, która będzie mi telefon ładować w aucie.

Znalazłem - tani, średni, drogi. Osobiście chyba wybrałbym ten 2.

ORYG KABEL USB Samsung i9000 i9100 GALAXY ACE WAVE (2218407626) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ORYGINALNY USB SAMSUNG i5700 i9000 i7500 s8300 FV (2204151766) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ORYG KABEL Samsung i5700 i7500 Galaxy i9000 S7230 (2246216676) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W gruncie rzeczy nie ważne jaki kabelek usb kupisz. To tylko kwestia twojego dobrego samopoczucia (że masz oryginalny) i wykonania. Na każdym kabelku USB będzie Ci się Spajka ładowała ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sekate

Ok, dzieki. Wole nie rykowac kablem trupem ktory mi cos uszkodzi ;)

Wysłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    esik

Kabel nic nie uszkodzi. Gdybyś miał jakąś tanią ładowarkę pod zapalniczkę, telefon mógłbyś się wolno ładować, albo nawet w wypadku totalnie tandetnego wykonania przegrzać. Jeżeli ładowarkę masz oryginalną, albo dobrej jakości, to nie ma znaczenia jaki podepniesz kabel ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi