Skocz do zawartości
XGrzesX

Dialer w trybie landcape

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest sposób aby systemowy dialer działał w trybie landscape (poziomym). Chodzi o to, żeby w uchwycie samochodowym dialer pokazywał klawiaturę w poziomie oraz pokazywał w poziomie informacje o nadchodzącym połączeniu. Sprawdzałem program "Dialer One" ale jakoś mi się nie podoba i bardziej podoba mi się ten systemowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

da się go zmusić chyba tylko rozkładając klawiaturę, ale w uchwycie to nie wchodzi w grę, szkoda ze sie sam nie obraca, chyba zostaje ci tylko dialer one, chociaz nie jest tak ladny jak stockowy dialer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

mi w stacji samochodowej jednak się obraca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

I masz widoczną klawiature? Informacje o nadchodzącym też masz w poziomie?

Edit. Okazało się, że w uchwycie standardowo nie jest widoczna klawiatura dopiero po naciśnięciu w miejsce wpisywania numeru pojawia się klawiatura numeryczna ale nie jest to klawiatura od dialera....

Sent from my Milestone using Tapatalk

Edytowane przez XGrzesX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Nie mam widocznej klawiatury dialera, ale tak jak piszesz da sie wybrac numer, bo pojawia sie klawiatura systemowa, pozatym pare postow wyzej napisalem ze w uchwycie nie da sie rozlozyc klawiatury milestona, jest to jednak nieprawda, wczesniej nie sprawdzalem i napisalem w ciemno, wiec dementuje: da sie, i mozna wybrac numer itp.

// tapniete z Milestona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    coren

Pozwole sobie troche odkopac, poniewaz trafilem na dialera z klawiatura w trybie landscape:

Dialer One:

Dialer One - Android app on AppBrain

Jak obracam telefon na poziomo to mam normalna klawiature do wybierania numeru na ekranie:). Mam nadzieje, ze sie przyda:). Pozdrawiam:).

P.S. A zadam jeszcze pytanie czy ktos moze zna dialer z takimi funkcjami jak ten, ale zeby jeszcze przeszukiwal Pseudonim dla kontaktow keidy wpisuje na klawiaturze jak z t9??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi