Skocz do zawartości
eMGie.

New Star Soccer - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

eMGie.

witam

Zastanawiam się nad kupnem NSS na komórkę. Gra kosztuje 10zł z hakiem.

Grał już ktoś w tą grę? Opłaca się dać to 10zł? I czy na ekranie 3cale będzie się grało przyjemnie?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grałem w tą grę i moje zdanie jest takie: nie jest wart 10 zł, ale gra nie taka zła więc jak Ci nie szkoda bardzo kasy to polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na stronie kongregate.com jest wersja PC, która prawie niczym się nie różni, wiec możesz sam przetestować. Jak dla mnie gra po prostu wymiata i zabrała mi juz wiele godzin z życia :-) zdecydowanie warta swojej ceny :-)

Wysłano z Desire Z MIUI v4 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    eMGie.

Ciupę w tą gierkę na flashu na kompie. I powiem, że dość fajnie się gra.

Tylko chodzi o to, czy na wyświetlaczu 3 cale będzie się tak samo dobrze grało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na 3.7" gra się dużo lepiej niż na kompie. Dużo łatwiej celować palcem niż myszką :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też lubię bardzo tę grę, ale uważam że na 3 calach granie nie będzie wygodne. Na telefonie 3,7 cala jest nieźle, a zdecydowanie najwygodniej idzie mi na tablecie 7'. Na wyższych poziomach naszego zawodnika trzeba sporej precyzji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Johny3

Ludzie wy jeszcze podwazacie swietnosc tej gry ?! Ta gra wymiata. Po co komu grafika 10D i inne bajery skoro za 10 zl mozna miec taki gameplay, fabule i wciagniecie na dluugie godziny. Teraz wyszla nowa wersja i sa europejskie turnieje.

Mialem pirata, ale stwierdzilem, ze ta gra musi byc przezemnie kupiona, tym bardziej, ze kosztuje tylko 10 zl, a wersja na pc(fakt jest znacznie bardziej rozbudowana) kosztuje ok 50zl!

Ja ta gre polecam wszystkim.

Wysłane z mojego LG P990 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mxs

potwierdzm ze gra wycina kawal zycia ;)

ale mam inne pytanie, jest tam jakis koniec kariery? bo moj pilkarz niechce umrzec, mam 51 lat, potrojna korona od kilkunastu sezonow co sezon, stats'y na max od dawna, z kasa nie ma co robic, pora odejsc...

http://img24.imageshack.us/img24/6438/screenshot201211241521.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, gra jest super-hiper-mega. Na początku ją wyśmiałem, ale kiedy ją pobrałem doznałem szoku. Jedna z najlepszych gier na Andka do 10zł. Jestem nią zachwycony, Real Racing 2, Shadowgun czy podobne tytuły nie zabrały mi tyle czasu co to cudo. Z boku wydaje się strasznie nudna, ale kiedy się zagra od razu wie się o co chodzi. No i jest masakrycznie długa :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi