Skocz do zawartości
raiton777

Brak płynności przy przewijaniu muzyki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po zainstalowaniu najnowszej oficjalnej stabilnej wersji CM 7.1 na Defy, zauważyłem, że gdy przewijam się przez listę utworów można zauważyć ogromny spadek płynności (z 10-15 fps). Dzieję się tak tylko w liście wszystkich utworów lub w jakiejkolwiek playliście. Przycina tak tylko i wyłącznie w oryginalnym programie Muzyka, nigdzie indziej, menu działa płynnie, launcher działa płynnie, nawet jak w muzyce przesuwam po albumach lub wykonawcach to chodzi płynnie, tylko te utwory tak przycinają. Pobrałem z marketu PowerAMP i oryginalny odtwarzacz, i przy oryginalnym chodzi tak samo, a przy poweramp'ie nawet w folderze gdzie było 1300 różnych plików muzycznych to przewijało się płynnie.

System instalowałem na pewno dobrze, zrobiłem wszystkie możliwe wipe, cała instalacja przebiegła pomyślnie, więc nie mam pojęcia dlaczego to tak przycina.

Linki do filmików które mniej więcej przedstawiają jak to chodzi:

Defy muzyka.mp4 - Speedy Share - upload your files here

Defy muzyka.wmv - Speedy Share - upload your files here

Pomóżcie ! Bo mi wystarcza oryginalny odtwarzacz, a szkoda że taki przycina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miziel

moze zainstaluj 7.2? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie nie bede instalowal 7.2 bo nie ma go jeszcze oficjalnie w wersji stabilnej. Jesli bede zmienial roma to raczej dopiero jak bedzie stabilny cm 9. Myslalem raczej ze znalazloby sie jakiegos fixa do tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piaer

Jest stabilny 7.2, ale jednak zainstaluj najnowsze nightly od Epsylona, bo ma kilka poprawek wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miziel

A kto Ci powiedział, ze nie jest stabilna? o.O

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż np.na stronie cyanogenmod.com jest tylko ta wersja 7.1 w dzialee stable. A poza tym nie chce flashowac na razie na inny bo po raz 5 juz usune se savy np z dh2 lub mc2 a nie wiem gdzie one sa.

ps.a tak na boku to wiadomo moze kiedy bedzie cm9 oficjalnie w pelni sprawnyna defy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miziel

1. robisz tylko wipe cashe i dalvik i nie tracisz żadnych danych, podkreślę. ŻADNYCH :)

2. to, ze nie ma oznaczenia stable nie znaczy, ze nie jest stabilna. oznaczenie release candidate mówi Ci coś jak już tak bardzo patrzysz tylko na stronę CM?

3. jak Quarxowi uda się kexeca rozpracować :) bez zmiany kernela raczej w pełni sprawnego CM9 nie będzie. A jak będzie to za baaardzo długo.

PS. nie zapytalem się "kto Ci powiedział, ze nie stabilnej" tylko "kto Ci powiedział, ze nie jest stabilna?" dostrzegasz róznicę? :)

---------- Post dołączono o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

PS. Robiąc kopie np titanium backup nie usuniesz sobie savów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, na razie spróbuję ten sam, co mam, zrobie backup titanium, i jak dalej bedzie przycinac to sprobuje ten 7.2. W zasadzie nikt mi nie mówił że nie jest stable ale skoro jest w builds a nie stable to domyslalem sie ze cos jeszcze moze nie byc idealnie.

OK, zainstalowałem tego 7.2 i teraz dobrze się przewija, więc na razie dzięki za pomoc, chyba że coś będzie jeszcze nie tak to będę pisał. Na razie temat do zamknięcia.

Edytowane przez Krokogator
    Łączenie postów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.