Skocz do zawartości
nowy57

[ROM][14.04.12] imilka's CyanogenMod 9 v02 [IMM76D/4.0.4]

Rekomendowane odpowiedzi

vip.ryb
    Jest jakiś sposób aby na tym romie mieć S Memo i samsung apps? Tylko te 2 rzeczy trzymają mnie przy repack LP5.. Próbował ktoś przez titanium lub jakimś innym sposobem?

S memo nie zadziała, możesz użyć tej aplikacji android-quill - Pen note-taking for Android (v3+) - Google Project Hosting zamiast S memo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX
    U mnie Titanium przywróciło kopie, ale np Opera Mobile się wysypywała i musiałem wyczyścić jej ustawienia, podobnie GG. Lepiej chyba przy zmianie ROM-u na inną "dystrybucję" nie przywracać Titanium, tylko zainstalować i skonfigurować od zera wszystkie aplikacje.

mi wysypało aplikację sms/mms po przywróceniu danych sms aplikacja ciągle się zamykała i musiałem zrobić wipe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rom fajny, dodane ustawienia z cyanogena, choć nie wszystko działa i chyba jest przeportowany z SGS2, bo często widzę w nazwie SGS2.

Przywróciłem większość aplikacji z TB i działają bez zastrzeżeń, opera, gg itd, może fart, bo niektórym nie chodzą jak należy.

Teraz przywracam SMSy z MyBacup i też nie ma problemu.

Bardzo mi się podoba bootanimation.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem ten ROM i muszę powiedzieć, że jak na razie zrobił na mnie pozytywne wrażenie. To jest mój pierwszy ICS. Wcześniej nie chciałem się bawić w instalowanie niedopracowanych ROMÓW ale mój ROM mnie zdenerwował ( jakieś błędy przy aktualizacji aplikacji) więc postanowiłem zaryzykować. Troszkę się naszukałem tej ścieżki do karty zewnętrznej, ale ostatecznie znalazłem i wszystko działa. Fajnie wszystko wygląda. Trzeba się będzie troszkę przestawić na ten nowy wygląd. Co do baterii, to ja się jeszcze nie wypowiadam, bo u mnie ROM działa ok 2 godzin. A co do instalacji, to nie miałem najmniejszych problemów. Zainstalowałem najpierw ten Chiński ROM ( ten z pierwszej strony tego tematu), a następnie ten ROM przez CWM. Wszystko poszło gładko i NOTE uruchomił się za pierwszym razem. Przed instalacją tego pierwszego ROMU zrobiłem full wipe ( zaznaczyłem tą opcję w mobile odin). Pobawię się trochę, ale tak czy inaczej czekam na finalną wersję ICS :)

EDIT:

I mam jeden problem. Chciałem dodać konto Facebook w ustawieniach kont i nie mogę. Konto Facebook chciałem dodać, żeby zaktualizować sobie między innymi kontakty. Czy ktoś wie jak to zrobić?

Edytowane przez jarzombek007

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX

Z tego co widzę to na razie nie ma możliwości synchronizacji z facebook w ustawieniach pisze że będzie to dostępne w późniejszym czasie.

Mi się bardzo podoba ICS przeglądarka chodzi bardzo płynnie bez porównania do tego w GB , lecz są wady które go dyskwalifikuje :

- narazie brak swype

- w tablet mode po wybraniu przedniej kamery nie mogłem wrócić do tylnej w ogóle,

- nie mogłem pobrać pliku z chomikuj ,

- pogłos uw czasie rozmowy u drugiej osoby,

- brak zakładki katalogi w playerze mp3,

- w ustawieniach wydajności jest tylko ustawienie ondemand,

- edytowanie tego tekstu na note to czasem był koszmat nie mogłem zaznaczyć odpowiedniego miejsca kursorem,

- okno kontaktów i sms są w kolorze białym,

- po wgraniu tablet mode nie mogłem wrócić przez recovery ani do wcześniej zapisanego ICS ani do GB

Musiałem wgrać system na nowo . Teraz z niewiadomych przyczyn nie mogę już w ogóle wgrać tablet mode

Zalety

- szybki

- miły interfejs

- w tablet mode to już tylko poezja np. youtube

- systemowe ustawienia dzwięku osobno dla słuchawek i systemu,

I tyle .

Ps jaka to moja nie wiedza sprawiła że widzę powyższe wady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nowy57

kolego bez urazy ...

to wszystko rozwojowy projekt ..

ja np nie uzywam tablet mode a z tym wlasnie sa najwieksze problemy ..

jak na razie uwazam ten rom za najlepszy ze wszystkich jakie mialem okazje testowac . .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vip.ryb
    w tablet mode po wybraniu przedniej kamery nie mogłem wrócić do tylnej w ogóle

Wystarczy dać klawisz ustawienia i wybrać przełącz na aparat i już! (mimo że jesteś na aparacie.

Poza tym zanim wgrałeś inny Rom warto było wyłączyć tablet mode wgrywajac odpowiedni plik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A teraz trochę lamerskie pytanko - jak zainstalować te gapps? Wszystkie po kolei? Czy mam zrobić z tego całego folderu skompresowany plik .zip i wgrać przez CWM Recovery?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nowy57
    A teraz trochę lamerskie pytanko - jak zainstalować te gapps? Wszystkie po kolei? Czy mam zrobić z tego całego folderu skompresowany plik .zip i wgrać przez CWM Recovery?

doslownie

plik gapps.zip przez CWM tak jak ROM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX
    Wystarczy dać klawisz ustawienia i wybrać przełącz na aparat i już! (mimo że jesteś na aparacie.

Poza tym zanim wgrałeś inny Rom warto było wyłączyć tablet mode wgrywajac odpowiedni plik.

kurcze no to się nie popisałem ale dobrze że można to przełączyć

mi rom się podoba ale jak uda się zniwelować powyższe braki lub błędy co nastąpi napewno

poza tym jak wyjdzie ICS dla Note to będzie można porównać a jeśli czysty romik weźmie górę

to możliwe że takie smemo z ICS Samsunga będzie przeportowane na czystego ICS'a , także

już zacieram ręce :D

kolego bez urazy ...

to wszystko rozwojowy projekt ..

ja np nie uzywam tablet mode a z tym wlasnie sa najwieksze problemy ..

jak na razie uwazam ten rom za najlepszy ze wszystkich jakie mialem okazje testowac .

spoko dobrze wiem że rozwojowy ale to jest forum i pisać o takich rzeczach wręcz wypada . pozd a:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi