Skocz do zawartości
nowy57

[ROM][14.04.12] imilka's CyanogenMod 9 v02 [IMM76D/4.0.4]

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jedna wersja Chrome Beta prosto z Google Play. Ja od siebie dodam tylko, że jest do pobrania Total Commander dla Androida (Total Commander - Android) i on bez kłopotów z miejsca widzi pamięć wew. i kartę sd. Takie małe info dla tych, którzy mieli by problem aby samemu dokopać się do karty sd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daisho

A czy na tym romie działa w tablet mode opcja ukrywania belki podczas korzystania z gier full screen ? Na imilka (v5 chyba) to miałem zaznaczone i nie działało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX

Zaznaczyłem uruchomiłem Asphalt 6 HD no i lipa górna część gry była nie widoczna a pasek na dole się nie chowa..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam jeszcze jeden problem. Nie wiem czy to jest wina ROMU. Zainstalowałem sobie Tablet Mode z pierwszej strony. Oczywiście po zainstalowaniu nie dało się z niego normalnie korzystać, więc zainstalowałem Launcher ( nie pamiętam który pierwszy). Nie jest ważne który launcher zainstalowałem, a instalowałem ich kilka i za każdym razem mam ten sam problem. Chodzi o to, że jak obracam Note, to podczas obracania obrazu wywala mi launcher. Po prostu go zamyka. Teraz mam ADW i na początku było ok, ale po chwili zabawy i konfiguracji znów jest to co z pozostałymi launcherami. Czy to jest wina ROMU? Czy można coś z tym zrobić? Jakich launcherów używacie do Tablet Mode. Czy spotkał się ktoś kiedyś z takim " zjawiskiem"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX

Ja mam Nova launcher i wszystko w porządku sprobuj odinstalować wszystkie i jeden zainstalować. Lub masz jakieś opcje zdublowane przez poprzednie launchery i jest problem ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko ja instalowałem launchery po kolei. Nie miałem tak, że miałem zainstalowane dwa za jednym razem. Spróbuje chyba jeszcze raz wgrać ten Rom i poczyścić wszystko, a później od razu wrzucić launcher. Albo zrobię full wipe. Jak na razie odinstalowałem tablet mode. Zauważyłem jednak, że tnie mi wszystko nawet bez tablet mode i żadnego launchera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX

Na tym CM9 full hd w przeglądarce działa gorzej niż na GB ale ogólnie spoko wynik browsermark tylko 83k.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co z rysikiem ? Czy da się go jakoś skalibrować? Ja jestem leworęczny i teraz jak korzystam z rysika to jest strasznie nieprecyzyjny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dodac procentowy wskaznik baterri ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ustawieniach? Poszukaj dobrze ;)

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi