Skocz do zawartości
nowy57

[ROM][14.04.12] imilka's CyanogenMod 9 v02 [IMM76D/4.0.4]

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem ponowić pytanie odnośnie rysika, ale doszło jeszcze jedno :) Gdzieś wcześniej jak bawiłem się ustawieniami, znalazłem funkcję, żeby po instalacji aplikacji nie tworzyło skrótu do tej aplikacji na ekranie głównym. Teraz za chiny nie mogę jej znaleźć. Czy ktoś kto wie o co chodzi może mi napisać, gdzie to znajdę? Z góry dzięki. A tak na marginesie, to powoli zaczynam przekonywać się do tego ROMU i do Tablet Mode. A i wiem co przymulało mi launcher ( każdy który instalowałem). Dodawałem na jeden z ekranów widget YouTube i StumbleUpon. Te dwa widgety aktualizując się przy zmianie ekranu przymulały tak, że powodowały błąd launchera i jego zamknięcie. Tak mi się przynajmniej wydaje, że to to, bo odkąd nie mam tych widgetów, to nie zauważyłem żadnych przycinek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobry ROM działa szybko i stabilnie obsługuje bez problemu host usb teraz nawet wykrywa mojego gamepada na usb, gry chodzą tak samo dobrze jak na GB. Osobiście nie wgrywałem tablet mode bo denerwował by mnie ten pasek na dole.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX

ja się tak bawiłem tablet mode a potem wgrałem albe na próbe później chciałem wrócić przez recovery i niestety skończyło się na ODIN PC bo nic się już nie dało zrobić :(

dosłownie nie dało się nic zrobić dobrze że miałem naładowany telefon bo nawet nie chciał się ładować (ikona ładowania bateri zawieszała się ). pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bateria moim zdaniem rewelacyjnie wypada. Po 11 godzinach zostało 70% Wyświetlacz 2h

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vip.ryb

Jedyny problem jaki mam z tym romem to ładowanie baterii, czasami telefon robi restart i już ani nie ładuje na wyłączonym, ani nie uruchamia się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wszystko ladnie pieknie tylko nie ma rozmowy video, albo ja nie moge znalezc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX
    jak pierwszym razem robiłem restore tez wywalilo mi błąd, ale potem restart recowery full wipe i za drugim razem poszlo

czyli wynikało by że trzeba zrobić full wipe

a ja poszedłem dalej i za drugim razem zainstalowałem aż po tablet mode w CM9v1 i dopier wtedy chciałem sobie przywrócić w recovery mój backup z tego systemu i klapa..

ciekawe może miałem uszkodzony ten backup...

mimo wszystko i tak nic więcej oprócz ODIN PC mi wtedy nie pozostało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jedyny problem jaki mam z tym romem to ładowanie baterii, czasami telefon robi restart i już ani nie ładuje na wyłączonym, ani nie uruchamia się.

Dla mnie ten ROM jest genialny - bateria trzyma bardzo dobrze, nie miałem ani jednego restartu, oczywiście niezapowiedzianego, flash działa w miarę - weeb.tv da się oglądać, ale inne strony, to lagują, czego nie było na GB, ale ujdzie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX

Dokładnie flash nie działa jak należy. A propos działa wam Dsp manager tzn. czy możecie zmienić nim bo u mnie zmiany w programie nie przekładają się na zmianę dźwięku.

---------- Post dołączono o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Wyszedł V02

1) Updated to latest 04/13 nightly

Changelog: http://cm-nightlies.appspot.com/?device=galaxys2

(included changes up to 20120413)

2) Fixed Opera mobile fonts and added fonts for PS touch

3) Fixed ringtone played only one time

4) Fixed compass, should work fine now

5) Resized bootanimation

Link do softu:

http://download.imilka.eu/

Gaps:

http://goo.im/gapps

Tablet mode:

Tablet mode enable CWM zip - http://download.imilka.eu/cm9/v02/tabletenable.zip

Tablet mode disable CWM zip - http://download.imilka.eu/cm9/v02/tabletdisable.zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daisho

Potwierdam, DSP nie działa. Zasysam v2, zobaczymy jak tam bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi