Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

pola_s

problem z facebookiem na telefonie

Rekomendowane odpowiedzi

pola_s   
    Otrzymana reputacja: 0
    pola_s

Hola wszystkim,

używam wersji mobilnej facebooka na telefonie Huawei U8300, gdy czasem przesyłam na profil zdjęcia. Nigdy nie było z tym żadnego problemu, aż tu nagle przesyłam zdjęcie w sobotę i facebook wysyła mi e-maila rejestracyjnego. Zdziwiłam się, ale - o, głupia - weszłam w niego dla świętego spokoju, myśląc, że to może jakaś aktualizacja wersji na telefon, jak to czasem bywa. Nie miałam zresztą wtedy czasu w to wnikać, wrzuciłam zdjęcie i postanowiłam przyjrzeć się sytuacji przy najbliższej okazji - czyli dziś. I spotkała mnie niemiła niespodzianka - facebook od tamtej pory traktuje mnie jak nowego użytkownika! Zalogowałam się na fejsa z komputera i omal nie fiknęłam z krzesła - wszystko zniknęło, a fejs twierdzi, że "niedawno się zarejestrowałam". Nie ma kontaktów, zdjęć, informacji, profil jest goły, a ja bynajmniej nie wesoła... Czy wszystkie moje dane przepadły? Czy da się cokolwiek z tym zrobić? Z góry przepraszam, że zamieszczam ten temat tutaj, ale wysłałam już wiadomość do zespołu facebooka i pytałam w wielu innych miejscach, chciałam też zapytać tutaj, by w miarę możliwości otrzymać feedback z jak największej ilości źródeł... jestem naprawdę w kropce, bo dane z fejsa są mi potrzebne w pracy. Jeśli więc ktokolwiek ma jakikolwiek pomysł, chociażby na to, do kogo się zwrócić o pomoc - proszę, pomóżcie, piszcie tutaj bądź na mejla: hoist.him at gmail com. Będę bardzo, bardzo wdzięczna za pomoc, lud z Krakowa wyciągnęna kawę, a skądinąd wyściskam internetowo.

Niepocieszona ona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi