Skocz do zawartości
Tumelar

[FAQ] Tracer OVO

Rekomendowane odpowiedzi

pawelpp
    Czy żeby podłączyć zewnętrzna klawiaturę do Tracera przy pomocy kabla usb potrzebna jest przejsciówka OTG czy na zwykłym kablu zadziała?
    tylko przez OTG (jaką sprawdziłem napisałem wyżej... edit ten sprzedawca jeszcze je sprzedaje jeszcze link: adapter-otg-mini-usb-5pin-meski-na-usb-zenski

)
    jakby ktos mial dzialajacy, ale taki ze daje to co ma dawac i nie powoduje zadnych problemow to moze podeslac. tylko powaznie, cos sprawdzonego poprosze

ja mam zmieniony ROM, + skryp wg instrukcji z tej/ strony od 09.04.2012 i działa w 100% bez problemów, więc chyba sprawdzone (poczytaj trochę na tym forum moje oraz Temular'a wpisy) ..... nie mam problemów z czasem, wifi itp, tylko musiałem w AlwinnerMod(zainstalowanym ze superskryptem) zmienić mapowanie przycisków głośności bo działały odwrotnie(z 5 klinięć + reset).....

jedyne co nie działa to zalecana przez eyeoncomputers przeglądarka google chrome beta (nie odpala)...

edit jeśli nie rozumiecie angielskiego procedura zmiany romu jest w języku ojczystym na stronie producenta czyli http://tablet.tracer.eu/android-40

trzeba wgrać tylko rom ściągnięty tej strony a następnie skrypt eyeoncomputers wg instrukcji z tej strony (tam macie link)

Edytowane przez pawelpp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pytam bo to sprzet dla matki i ma to dzialac porzadnie bez koniecznosci grzebania co jakis czas. jednoczesnie przychodza wnuki i czasem jakies gierki by pograly, wiec wiecej dostepnych bedzie mila rzecza dla nich. przygladne sie temu i moze pobawie sie w zmiany, zobacze. dzieki za opis :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mfedor

Mam takie pytanko, może to dziwnie zabrzmi, ale ...

Dzisiaj chciałem podłączyć sobie tablet pod telewizor przez kabel HDMI i okazało się że kabel który posiadam (standardowy HDMI) jest za duży. Czy ktoś może mi podesłać link do odpowiedniego kabla który będzie pasował lub nazwę ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawelpp

zapamiętaj tylko słowo mini jak miniUSB, miniHDMI ( dostępne w OVO)

(ja kupiłem miniHDMI/HDMI jakiś noname za kilka/kilkanaście złotych w jakimś sklepie komputerowym czy innym markecie...potrzebny mi by l aby podłączyć lustrznkę ....)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    myślę wiekszość modemów od Huawei powinna działać

Nie wiem czy wszystkie, ale ja dzisiaj sprawdziłem Huawei E173 z Aero2 i działa bez problemu.

A konkretnie to model E173u-2

Edytowane przez funkymonk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Modem Huawei E169 działa bez problemowa dodam że mam play :) TRACER

---------- Post dołączono o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Pytanie związane z kabelkiem do Tracera czy ktoś z was oprócz hub-a kupił gdzieś kabelek gdzie z jednej strony jest męskie miniusb a z drugiej dwa wejścia żeńskie miniusb i usb ? pytam bo jednocześnie chciałbym podłączyć klawiaturę z etui oraz modem 3G ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    flywin

Witam, Panowie Tracer OVO zawiesił się podczas grania , gdzie następnie zrobiłem restart i Tablet caly czas stoi na łądowaniu ( Napis ANDROID)

dalej się nie załącza , w tablecie jest orginalnie Android 4.0.3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawelpp

spróbuj wgrać od nowa oprogramowanie wg. instrukcji ze strony Tracera link dla OVO 1 (powinno pomoc)... jeśli nie pomoże pozostaje serwis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

trochę z innej beczki może adm nie usunie ale nie chcę zakładac do tego pytania osobnego wątku, czy można w tablecie ovo1 z ics 4.0.3 zrobić na pulpicie folder i wrzucić do niego np gry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sgj

Można, ale najlepiej doinstaloować inny launcher np Apex Launcher.

Edytowane przez sgj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi