Skocz do zawartości
passenger

FIFA 10 - Dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Czujny

Ja kupiłem za 3 zł, gdy była promocja i nie żałuję. Żadnych problemów nie było i nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dratek

Na Milestonce działa normalnie i jest bardziej realna od real football, ale za to z real football bardziej idzie się pośmiać gdy bramki z połowy padają bo inteligencja bramkarzy przewyższa wszystkie kabarety. No i w RF zdobywasz punkty w Gameloft Live. :DDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@UP

Nie ten dział kolego. Temat o angry birds również istnieje i w nim możesz zadać pytanie. A co do fify to jest całkiem realna ale trochę ciężko się gra. Pomimo tego że graficznie jest niezła to nie ma polotu do PES 2010 na normalne fony bez systemu (gra java) :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Trunks

Witam ;)

Mam standardowy problem z 5% na galaxy s z adroidem 2.3.3

Mógłby ktoś napisać krok po kroku jak to obejść i udostepnic te pliki?

Pozdrawiam :)

---------- Post dołączono o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

ok, wszystko już wygoglowałem :) Fifa śmiga :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na takich smartphonach jak spica,gt540 nie będzie dobrze ta gra działać..na gt540 chodzi jakoś ale brak multitoucha jest odczuwalny..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy na HTC desire jest szansa zagrać w fife 2010? chodzi oczywiście oto czy telefon podoła...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

już zadałes gdzies podobne pytanie... tak Desire podoła każdej piłkarskiej grze. wiec tej szczególnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Naaxs

Na defy fifa śmiga jak szalona. Jak najbardziej polecam! Tylko szkoda, że nie ma polskiego komentatora. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czambelek a co zakład ze fify11 nie uciagnie Desire?raz ze jeszcze jej nie ma a dwa ze nawet na iOS chodzi co najwyżej dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czambelek a co zakład ze fify11 nie uciagnie Desire?raz ze jeszcze jej nie ma a dwa ze nawet na iOS chodzi co najwyżej dobrze

Joe Black, sam sobie przeczysz... najpierw mówisz że jej jeszcze nie ma a potem mówisz że jej nie uciągnie.. a co mnie obchodzą gry których nie ma ?! czy ja napisałem "ej twoj desire pociągnie gry piłkarskie które wyjdą za 10 lat" nie. więc po co ten komentarz ? nie rozumiem Cię człowieku.. kogo interesują gry które nie wyszły ? temat jest o fifa10 więc po co piszesz o grze nie związanej z tematem, do tego takiej której jeszcze nie ma... :dobani: zresztą Twój SGS2 też niczego nie pociągnie, wyciąga narazie dobre wyniki w benchmarkach ale ni słych ni widu żeby jakies fajne gry chodziły :trollface:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi