Skocz do zawartości
remik1991

Dell Streak 5, czy warto jeszcze zainwestować?

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny Della mocno spadły, ma duży wyświetlacz, dobrą obudowę, nie jest to najświeższy sprzęt. Dlatego stąd moje pytanie czy warto? Jakie problemy mogę napotkać z telefonem np. z Niemiec?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Ciekawe pytanie zadałeś a mianowicie zależy do czego będziesz go używał. Posiadam takowy telefon i jestem wpełni zadowolony.Zależy też czy sprzęt jest nowy czy używany ( warto sprawdzić czy czasem wyświetlacz nie był wymieniany bo mogą być problemy w płynności wyświetlania animacji,filmów gier )

Telefon posiada słaby procesor graficzny ale w gry 3D takie jak Quake 2 czy PES 2012 bez problemu pograsz . Nawigacja jest rewelacyjna, nie zawiesza sie i szybko łapie sygnał z satelitów. Oglądanie filmów też nie nastręcza problemów , jedyny mankament jaki zauważyłem i jest troszke denerwujący to zawieszający się DELL-owski launcher ale zawsze można wgrać inny.

Nie powinieneś mieć żadnych problemów z telefonem sprowadzonym z Niemiec. Ja sprowadzałem z UK i wszystko gra śmiało mogę polecić

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wibi

Mój kolega ma Samsunga NOTE i dlatego zrobiliśmy małe porównanie bezpośrednie miedzy jego NOTE a Streakiem 5.Porównanie dotyczyło głównie szybkości działania i ogólnych właściwości jak czułość WiFi, działania Bluetootha oraz ogólnego wrażenia z użytkowania. Musze przyznać, że jeśli chodzi o szybkość otwierania stron www to NOTE był o ułamek szybszy ale ten "ułamek" absolutnie nie był denerwujący.Natomiast inne parametry w tym nawet jakość obrazu zbytnio nie odbiegały od siebie pomimo tego, że NOTE to Amoled.Równie szybko działała nawigacja. Na plus Streaka może za to posłużyć autoobracanie ekranu gdyż w NOTE podstawą jest "portret" a nie położenie urządzenia i raczej zależy od włączonej funkcji np.internet,wówczas dopiero NOTE wchodzi w tryb "landscape". Generalnie,biorąc pod uwagę cenę, zakup Streaka uważam za bardzo korzystny. I jeszcze jedna uwaga,Streak jest naprawdę bardzo "oszczędnym" w używanie baterii a oceniając j/w chyba dwa razy wolniej zużywa niż NOTE ale to tylko moje wrażenie z dość krótkiego porównania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy chodzi na nim w miarę płynnie automapa i naviexpert?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Automapa chodzi płynnie, podobnie Yanosik. Naviexperta nie używałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi