Skocz do zawartości
Soren

Ice Cream Sandwich root

Rekomendowane odpowiedzi

mozesz zrobic downgrade hboota i wtedy s-offa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zarzucisz jakimś źródłem? ZTCW nie da się zrobić downgrade'u hboot 1.27, a jeśli się da to tracąc gwarancję przez HTCDev Bootloader unlock. Mogę się oczywiście mylić :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tu sobie sprawdz

Downgrade HBOOT 1.18.0000 - HTC Sensation Forum

---------- Post dołączono o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

tu sobie sprawdz

Downgrade HBOOT 1.18.0000 - HTC Sensation Forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Operacja fiasko. Tutek jest dla hboot 1.18, a ja pisałem że mam 1.27. Będę drążył temat na forum sensacji, bo nawet nie wiedziałem, że takowe istnieje :-) dzięki za linka!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sorry nastepnym razem postaram sie lepiej(nie doczytalem do konca i myslalem ze jest to downgrade do 1.18)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pojawił się wstępny program do s-offa dla hboot 1.27.

Jutro (w zasadzie dzisiaj) poczytam o tym konkretniej na forum xda, ale na chwilę obecną zupełnie nie wiem o co w tym programie chodzi i do czego tak naprawdę on jest...

Z opisu, miał to być program do zrobienia s-off na nowszych wersjach hboota, ale... na stronie programu, w instrukcjach instalacji są podane wymogi wstępne:

- odblokowanie bootloadera przy pomocy HTCdev

- mieć zrootowany sprzęt

Do tego dochodzi konieczność zrobienia backupu, lub posiadanie jakiejś zapasowej karty pamięci, bo po instalacji karta zostanie wyczyszczona.

Tak naprawdę nie wiem w tej chwili czemu ma to służyć... Skoro przed instalacją tego programu trzeba odblokować bootloadera (tracąc przy tym gwarancję), to chyba sprawa jest już załatwiona i dodatkowy soft nie jest potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, nie dość że podobna metoda już była na XDA, to i tak tamta jak i ta wymaga HTCDev do odblokowania bootloadera, a jak wszyscy wiemy odblokowanie go przez HTCDev to utrata gwarancji. Czekamy na Revolutionary lub inną metodę, powoli zaczynam żyć z tym cholernie wariującym multitouchem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jeżeli już mam odblokowany bootloader przez HTCDev to rozumiem, że da się zrobić s-off tą metodą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi