Skocz do zawartości
Soren

Ice Cream Sandwich root

Rekomendowane odpowiedzi

mich31

Tak bym zrobił i wrzucił jako apk ale żaden system mi nie wchodzi bo zapetla sie na bootanimacji a wgrywalem z pięć różnych Romów i to samo czy jest może 4ext jako .zip i mozna wgrać przez recovery lub przez komputer jakiś program.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matiEX

Jest w sieci zip z 4ext recovery, jednak nie będę podpisywał się pod nim, gdyż nie wiem co z tego wyniknie, nie możesz zrobić zgodnie z tutorialem całej operacji krok po kroku? Jeśli już nic nie da rady zrobić to tylko RUU zostaje i zrootować słuchawkę na nowo, tak będzie najprościej, bez kombinacji i tracenia czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mich31

Opisze moj problem od początku .Mam tel Sensation z UK w Vodafonie ale wszystkie karty innych operatorów działają więc rozumuje że bez simlocka jest na pokładzie miał andka 4.0.3 UK hboot 1.27.0000 przerobiłem go według pierwszego posta 3 pliki wgrane wgrałem ClockworkMod Recovery v5.0.2.0. zrobiłem unlocked przez HTCdev po wgraniu jakiegokolwiek romu (ok 5 szt) zapetla mi się na bootanimacji i tak moge cały dzień się wpatrywać wgrywałem superusery i nic.Podpowiadają aby wgrać przez RUU ale nie wiem jakie prubuje już dwa Europejskie i wywala mi na "niezgodność użytkownika" oczywiście przed wgrywaniem zrobiłem Relocked .Teraz ściągam RUU z UK z vodafone może coś to da .Podpowiedzcie konkretnie co mam od początku do kończ zrobić

ściągnełem coś takiego RUU_Pyramid_Vodafone_UK_1.24.161.1_Radio_10.39.9007.00P przez co mam to wgrać bo poprzednie miałem samorozpakowywujące a tu nie wiem czym to ugryść

i jeszcze jedno pytanko jak zastąpić wgrane ClockworkMod Recovery v5.0.2.0. na EXT4 ten drugi plik nijak nie może zastapić i mam te pierwsze recovery a tylko w EXT4 jest ponoć opcja do poprawnego flashowania romów s-on po unlocked w HTCdev

Edytowane przez mich31

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matiEX

Nie wiem dlaczego RUU Tobie nie działa. Ja ściągałem najnowszą wersję (3.33...) i poszło bez problemu, a nawet nie wiem jaka była na nim fabrycznie a ni z jakiej sieci... Próbuj do skutku :) Co do reszty pytań to nie wiem czy jest sens teraz coś kombinować, moim zdaniem RUU i zrobienie drut tricka z poradnika donpanzo krok po kroku. MI na kilku sensacjach bez problemu poszedł taki zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mich31

Proszę o podpowiedz mam co następuje:

PYRAMID PVT SHIP S-ON RL

HBOOT 1.27.0000

RADIO 11.29A.3504.18_M

OPENADSP v02.6.0.2226.00.0131

JAN 13 2012, 17:33:34

CID VODAP001

i nie moge wgrac przez RUU romu a mam tylko Unlocked nie s-off jaki rom wgrać aby chulało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Podpowie mi ktoś jak roota zrobić? Pierwsze 2 punkty jakoś idą, ale jak chce w 3 punkcie wejść w recovery pojavia się symbol telefonu i czerwony wykrzyknik w trójkącie i tak już zostaje. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Zakupiłem sensation i jak zwykle jest problem z odblokowaniem telefonu.

Wg tej instrukcji:

http://forum.android.com.pl/f321/ice-cream-sandwich-root-161045/

Tak jak napisałem na końcu wątku, nie wchodzi w recovery - ikona telefonu i czerwony wykrzyknik w trójkącie.

Ze strony htcdev.com, program którym mam pobrać z 5 linijek danych o moim telefonie w ogóle nie odpala wywalając błąd.

Za pomocą programu revolutionary nie mogę nic zrobić bo program nie wspiera wersji HBOOT 1.27

Macie jakieś pomysły jak inaczej zrobić roota? Może bez konieczności lutowania czy przypinania drutów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakoś idą? Pojawia się trójkąt bo nie wgralo się recovery. Zacznij od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja jeszcze pozwolę sobie zaznaczyć wpis pogrubioną czcionką:

Wymagany S-OFF&SuperCID

Przeleć sprawdzone już http://forum.android.com.pl/f320/s-off-dla-ics-juopunutbear-dla-hboot-1-2x-drut-trik-164806/ + http://forum.android.com.pl/f320/mam-s-off-jak-zrootowaae-zainstalowaae-recovery-clockwork-4ext-i-w-koa-cu-custom-rom-181154/, żadnych drutów nie lutujesz, nie wiem skąd to wziąłeś.

Edytowane przez patrykowy
    połączyłem posty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

post-98570-14255736140821_thumb.jpg

A jak nie chcą się zainstalować stery z tego wątku ( z resztą wszędzie są te same pliki) Oczywiście wszystko w tym forum jest tak opisane że pod każdym tutorialem 10 tys pytań jak to zrobić bo się nie da :/

Edytowane przez patrykowy
    wstawiłem spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi