Skocz do zawartości
damian313

CyanogenMod 6.0.0 dla Htc Hero Gsm Alpha Preview

Rekomendowane odpowiedzi

Bieniu

Mam pytanie odnośnie spolszczenia. Czy CM 6.1 RC1 jest w pełni spolszczony (nie licząć menu Cyanogenmod w ustawieniach)? Czytałem na jakimś forum, że market w tym romie jest zawsze po angielsku. Podpowie ktoś jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kiedyś był po ang, teraz jest po pl(od cm 6.1 rc1)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Viteq

Mam prawdopodobnie głupie pytanie.

Wgrałem sobie CM 6.1.0 RC1 z karty SD.Używając do tego zupełnie nowej świeżej i pachnącej karty którą sobie ostatnio kupiłem do telefonu. Nie robiłem żadnych partycji na niej, miałem to zrobić później bo zależało mi na instalowaniu programów na karcie. Tuż po zainstalowaniu Romu wszedłem w ustawienia CyanogenModa>Application Settings>Install Location i ustawiłem external. Ku mojemu zdziwnieniu w menu zarządzaj aplikacjami programy które ściągam pojawiają się na karcie i moge też sobie swobodnie przenosić między pamięcią telefonu i kartą (nie wszystkie bo niektóre wywalają komunikat że nie wolno)

Wiem że to niby nic dziwnego skoro ustawiłem w lokalizacji external, ale czy nie musiałem przed rozpoczęciem instalowania na karcie zrobić na niej partycji tak jak to jest w każdym poradniku traktującym o instalowaniu aplikacji na SD? Czy może w tym przypadku nie są one wymagane lub tworzą się jakoś samoczynnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    (nie wszystkie bo niektóre wywalają komunikat że nie wolno)

Aplikacja musi na to pozwalać.

Wiem że to niby nic dziwnego skoro ustawiłem w lokalizacji external, ale czy nie musiałem przed rozpoczęciem instalowania na karcie zrobić na niej partycji tak jak to jest w każdym poradniku traktującym o instalowaniu aplikacji na SD?

Przecież Froyo nam umożliwia instalkę na karcie pamięci bez robienia partycji, nie wszędzie to działa ale jak widać tutaj tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Viteq
    Czytałem na jakimś forum, że market w tym romie jest zawsze po angielsku. Podpowie ktoś jak to jest?

menu Cyana i Market są po angielsku. Ceny w markecie prawidłowo przeliczane na złotówki. Cała reszta polska

zauważyłem parę drobnych błędów:

brak wibracji przy powiadomieniach sms/email niezależnie w ilu miejscach pozaznaczam żeby wibrowało. EDIT: problem dotyczy sms, wibracja w powiadomieniach e-mail działa jak powinna

Chyba nie działa automatyczna regulacja podświetlenia wyświetlacza, wczoraj ustawiłem ją w ciemnym otoczeniu, a po przejściu w mocno oświetlone miejsce ekran dalej był mocno ściemniony.

Blokada ekranu nie zawsze działa. nie wiem jak w dłuższych odstępach czasu, ale jeśli włączę blokadę przyciskiem power i po paru sekundach spróbuję ją wyłączyć to ekran się włącza w ogóle nie zablokowany.

Ktoś jeszcze kto lata na tym romie mógłby potwierdzić czy też tak ma?

Edytowane przez Viteq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hidd

Ja tak nie mam, ale używam wersji 165 a nie RC1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CieCHu

Kurde, cos sie nie chce zainstalowac. Robie wipe dalvik i cache, ext nie chce sie zrobic. Instaluje sie pieknie, ale uruchamia sie juz 15 minut... Takze cos jest nie tak. Mial ktos podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CieCHu

A fakt. Ale ze mnie sierota. Juz wszystko ok. Piwo stawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!!

Moje pytanie tyczy się najnowszego cyana o którym jest na głownej. Mam oryginalny romik ale telefonik juz przygptpwany pod modyfikacje, tzn: root jest, recovery jest, backup jest, full wipe również. Zaczynam instalację CM 6.1 po czym następuje jakaś weryfikacją następnie Installing update jakieś Welcome i po chwili wywala błąd (status 7) i installation aborted.

Ktoś miał może z tym takie przygody.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi