Skocz do zawartości
damian313

CyanogenMod 6.0.0 dla Htc Hero Gsm Alpha Preview

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ... inne romy , jak wysyłałem SMS a nie miałem zasięgu automatycznie wysyłały SMS jak zasięg wrócił (tutaj wiadomość pozostaje ze statusem robocza). Z tym tak nie jest - muszę kliknąć przekaż dalej i wybrać numer pod który ma trafić wiadomość. Jest to co najmniej uciążliwe. Znacie jakąś solucję na to ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bieniu

Wczoraj sprawdzałem w metrze. Wysłałem smsa gdy byłem między przystankami - całkowity brak zasięgu. Wyświetlił komunikat, że nie może wysłać wiadomości, a następnie po dojechaniu do stacji i złapaniu zasięgu wiadomość sama się wysłała bez mojej jakiejkolwiek ingerencji. Oczywiście na standardowej aplikacji SMS/MMS. Czyli działa tak jak trzeba.

Może ktoś podpowiedzieć jak uzyskać ekran połączenia głosowego z klawiszami głośnik/mute/BT jak na screenie?

screen9.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mojo

Nie mam pojęcia też szukam- flashowałem już kilkoma upgreadami mn. od Robocika ale żaden do końca nie działał lub robił FC, motyw VatExpresso też przy kilku elementach robi FC dzięki czemu mam tylko częściową zmianę...

Fakt kilka niedoróbek interfejsu CM posiada, kojarzy mi to się ze środowiskiem Gnome pod Linuxem- niby działa sprawnie a ochydne i niefunkcjonalne i trzeba rzeżbić- jak wyjmę telefon i pokażę dialer/ ekran połączenia jakiemuś IPhphowcowi to mnie zabije śmiechem...

Trzeba szukać romów z sensem, teraz powinien pojawić się wysyp bazujących na CM6.1

p.s szukam działającego dialera z podpowiedziami, proszę o podpowiedz jako łapówkę proponuję VP (witrualne piwko:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atc5

youlu polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bieniu
    p.s szukam działającego dialera z podpowiedziami

Spróbuj Dialer One (dość wolny) albo Youlu Address Book (jeszcze nie testowałem ale na XDA piszą, że działa nieźle).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mojo

Dziękuję, choć obydwie aplikacje są niedorobione:

-dialer one : muli i ubogie UI - choć ładne "guziczki:

-youlu zaś jakiś zacukierkowy i niespójny ze stylem androida - ale i tak na razie przy nim pozostanę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bieniu

Mnie też żaden z tej dwójki nie przypadł do gustu. Na razie używam standardowego. Bardziej mnie boli ekran połączenia głosowego. Swoją drogą to trochę to nie rozumiem Google. Dodaje do Andka jakieś super/hiper funkcje, a nie zrobi raz, a porządnie podstawowych w telefonie rzeczy. Ehhhh ciekawe czy w Gingerbreadzie coś poprawili w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    itzeq

Jest jeszcze dość fajny aTAKEphone. Płatny ale korzystam z niego w standardzie. Funkcjonalnie taki jak dialerOne i nie muli mi w ogóle. Działa znacznie szybciej i moim zdaniem wygląda ładniej.

Sent from my HTC Hero using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przesiadłem się na nowego froyd'a i powiem że nie żałuję, a wręcz jestem w niebo wzięty :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi