Skocz do zawartości
damian313

CyanogenMod 6.0.0 dla Htc Hero Gsm Alpha Preview

Rekomendowane odpowiedzi

Jest pare rzeczy ktore mi sie nie podobaja;/

-po reboocie fona znika wiekszowsc widgetow, trzeba ponownie zainstalowac aplikacje aby sie przywrocily, tel musi caly czas chodzic aby wszystko gralo

-po reboocie wiekszosc zapisanych informacji poprostu znika, np z jakiej klawiatury ma domyslnie pracowac, ustawienia pulpitow itd

Ale jest cos ci przemawia na +, sa to nowe widgety, wreszcie muzyka na calym ekranie, szybkosc w launcherze pro u mnie szybsza niz na VanillaEclair 4.0 i dlatego na nim poki co zostaje.. zobaczymy dalej co bendzie;)

Przenies klawiature, launchera i inne widgety do pamieci telefonu a nie na karte sd to wszystko bedzie dzialac przy wlaczeniu telefonu.

a muzyka to po prostu modyfikacja standardowej aplikacji (Music Mod -> http://development.piratemedia.tv/2010-06-28-music-mod-1-7-froyo-only/ )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielkie dzięki.. teraz to już prawie wszystko mi sie podoba;) jeszcze tylko aparat i ta ikonka od gg ;D

Dziwna sprawa była z tymi widgetami, na karcie sd i już sie traciły z opcji wyboru.. Dobra rada damian;P

Wysłano z mojego HTC Hero przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mnie denerwowały te znikające widgety. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Przenies klawiature, launchera i inne widgety do pamieci telefonu a nie na karte sd to wszystko bedzie dzialac przy wlaczeniu telefonu.

u mnie mimo to nadal wszystko znika .

Edytowane przez passenger

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli przeniesiesz wszystkie aplikację zawierające widgety to na bank nie zniknie;) sprawdziłem i działa...

W jaki sposób przenosisz?

Wysłano z mojego HTC Hero przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie mam za wiele aplikacji więc ustawiłem w CyanogenMod Settings internal. Teraz działa OK. Macie problem z obracaniem w galerii?? Jak mam tel poziomo i odpalę galerie to jest OK, ale jak włączę ją w trybie pionowym i przekręcę to lipa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez mam z tym problem;) ale nie przeszkadza mi to:) na forum bylo kilka galeri 3D, sciagnij inna i przetestuj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jeśli przeniesiesz wszystkie aplikację zawierające widgety to na bank nie zniknie;) sprawdziłem i działa...

wszystko już jest ok - podwójny restart dał zadowalające rezultatu :D

a co do galerii 3D to na wszystkich romach i wszystkie możliwe galerie chrzaniły się podczas rotacji .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie na wszystkich romach;D na romach z sense dzialala wysmienicie, cronos, villain itp..

Ale na czystym andku poprawie dzialajacej jeszcze nie spotkalem;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na razie wszystko jest git. Czekamy na kolejną wersję z poprawionym aparatem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi