Skocz do zawartości
Titobanditoo

Poważny problem z tabletem...przestroga dla tych co jeszcze nie kupili!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Widzę, że znalazłem odpowiednie miejsce aby się wypłakać na temat mojego tableciku A103

Dzisiaj dotarła do mnie upragniona paczuszka z moim tablecikiem...bardzo szybko ją rozpakowałem i zabrałem się za

zwiedzanie tegoż urządzenia.

Po 5 minutach od uruchomienia sprzętu zauważyłem pierwszy klops....w jednym miejscu na ekranie NIE DZIAŁA DOTYK!!!

Dokładnie chodzi o miejsce w którym po włączeniu ustawień jest opcja "dźwięk"...w ogóle nie mogłem wybrać tej opcji.

Następnie po ok. 7 minutach tablet zwariował!!! Aplikacje i inne funkcje zaczęły same się uruchamiać! Jeden wielki chaos! Jedynie co mogłem zrobić to wyłączyć sprzęt wciskając malutki guziczek reset na plecach....Kilka większych oddechów i mętlik w głowie..."jak to? dlaczego właśnie ja?..." Ponownie uruchomiłem tablet ale niestety usterka nie ustąpiła!

Teraz z kolei po włączeniu sprzętu dotyk w ogóle nie działał...nie mogłem nawet odblokować ekranu....pomogło włączenie wygaszacza ekranu. Po ponownym uruchomieniu ekranu udało mi się odblokować ekran ale niestety tylko po ta aby stwierdzić że dotyk nadal nie działa w miejscu opisanym wyżej. Po kilku minutach prób uruchomienia czegokolwiek na tablecie w miejscu w którym występowała usterka tablet ponownie zwariował! Ponownie wyłączyłem.

Wysłałem podobną treść opisu usterki do GOclever polska i przed chwilą dostałem maila zwrotnego z numerem RMA i z informacją, że jutro przybędzie do mnie kurier aby zabrać wadliwe urządzenie.

A teraz pytanie do Was... MIAŁ MOŻE KTOŚ TAKI PROBLEM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wmk3

Gdzies czytalem ze jeden kolo mial podobny problem i sam go rozwiazal. Jednak jezeli masz na gwaracji to smialo wysylaj do serwisu i dadza ci nowy od wad. Jezeli chcesz sam grzebac to poszukaj w forum dotyczace A73 GoClaver. Tam cos chyba bylo albo na innym forum (google sie klania) ze rozkrecil tablet (2 srubeczki z boku, nie ma plomb!!!) zdjal obudowe i jak sie okazalo ze za mocno byly skrecone podzespoly co wlasnie przekladalo sie na bledy dotyku. Jak nie wiesz jak to daj sobie spokoj lub popros jakiegos elektronika lub fachowca np. serwis komorek w miescie. Rozkreci ci i sprawdzi styki polaczenia wraz z tymi za mocno podokrecanymi srubkami. Glowa do gory da sie naprawic i nie krzycz ze to przestroga bo sie od razu przejechales na nim. Przecierz to Chinski tani tablet, wiec trzeba miec na uwadze ze jajka rozne moga byc.

Piszesz ze kurier odbierze od ciebie i zabierze do serwisu. I dobrze dadza nowy lub tak jak opisalem poprawia bledy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prędzej się pokrają niż dadzą Ci nowy...

Postaw rom odnowa i będzie śmigał.

Przynajmniej tak myślę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No szkoda że wcześniej nie napisałem na tym forum. Dzięki za pomoc. Dzisiaj Tablet jest już zapakowany i po 11 ma być kurier aby go odebrać. Zirytowałem się trochę wczoraj bo tyle tych tabletów sprzedaje się na alledrogo i jakoś nigdzie nie widać aby miał ktoś z nimi problemy., Trafiło niestety na mnie....

Sam raczej bał bym się to ruszać bo nie mam za grosz zdolności przy majsterkowaniu. Pozostaje mi tylko czekać na powrót mojego tablecika. Niby piszą że wyrobią się z tym w dwa tygodnie....Myślę ze będzie ok bo sprawę zgłosiłem wczoraj o 14 do serwisu GOclever a o 17 miałem już maila zwrotnego z instrukcjami co do wysyłki sprzętu do nich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przepraszam nie chce offtopowac ale mam problem

tablet rozlacza sie z moja siecia wifi - mam zabezpieczenia wpk2/psk i gdzies to juz czytalem jak rozwiazac problem ale nie moge znalesc tego posta... a nie chce siedziec na niezabezpieczonym wifi

prosze o pomoc i wklejenie linku to tematu bo nie moge znalesc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi