Skocz do zawartości
BigMac

LeeDrOiD 3D V5.4[KERNEL] V5.4 2nd April |Aroma|Tweaks|Fast|Stable|Beats

Rekomendowane odpowiedzi

shaka

A skąd radio pobrales?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iHusky

Na 12 stronie lub jeśli klikniesz na link z mojego postu, masz najnowsze Radio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Z tąd [RADIO] HTC Evo 3D (GSM) Radios [PG86IMG.zip] (Updated: 20 Oct 2011) - Page 12 - xda-developers wgraj jeszcze Unity V3 kernel i bateria potrzyma długo.

fajnie iHusky, tylko nie dokopałem się do Unity V3, jedyne co znalazłem to V9.. A V3 i owszem ale do Iconii... A to chyba jest HC.. W temacie index evo 3d na xda jest niby link w kernelach do V3 ale przenosi do Virtuosa a tam już dalej sama martwica. Proszę podlinkuj albo na dropboxa wrzuć jak masz na kompie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iHusky

nie mam konta na dropbox ale zobaczę co sie da zrobić

Dałem na file factory http://www.filefactory.com/file/g6lqgw5xlxr/n/unity_v3b_shooter_u.zip nie znam innego serwisu co bym mógł uploadować no chyba że chomikuj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Po flashu radia traci sie dane? Bo u mnie jak po wipe jest. Dobrze że nie ustawialem sobie aplikacji jeszcze.

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi flashowanie radia nie wyczyściło nic. Natomiast przy próbie wgrania 3 kernela pomogło tylko wyciągnięcie baterii :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iHusky

Flashowanie radia czyści dane naszego smartphone, ale co do kernela to nie wiem czemu musiałem baterie wyciągać ja wgrałem go poprzez 4EXT Recovery ( zresztą 2 raz już) i normalnie reboot i się uruchomił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam subiektywne odczucie że na UnityV3b jest gorzej niż na kernelu Leedroida. Ale może to tylko moja paranoja. Generalnie jestem bardzo zadowolony z tego romu. Mam tylko jedno ale, to Leedroid Tweaks, jak się zmieni w Signal options ikony od wifi na dynamicznie kolorowane to tak jakby były wyżej wyskalowane. Na normalnych ikonach zasięg (po kreskach paczony) jest full, w dynamicznie kolorowanych jest na dwa-trzy.. Niby pierdoła..ale nie kolorowana ikona wifi mnie irytuje, jest jakby nie dopracowana....a i dzisiaj zaliczyłem pierwszy restart przy próbie odblokowania lockscreena. Mam nadzieję że to odosobniony przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi