Skocz do zawartości
BigMac

LeeDrOiD 3D V5.4[KERNEL] V5.4 2nd April |Aroma|Tweaks|Fast|Stable|Beats

Rekomendowane odpowiedzi

iHusky

Co do ikonek to się nie wypowiem bo nie używam tej opcji ale na kernelu Unity V3b kiepsko gry chodzą (3D) to mogę potwierdzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc
    Napisano (edytowane)

Ma ktoś może pomysł jak usunąć X Loud engine bez reinstalacji systemu od nowa? :>

Jakby ktoś miał problem z FC leedroid tweaks to niech ściągnie najnowszą wersję z tego tematu. Po zainstalowaniu już nie ma FC i działa cały czas.

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    Flashowanie radia czyści dane naszego smartphone, ale co do kernela to nie wiem czemu musiałem baterie wyciągać ja wgrałem go poprzez 4EXT Recovery ( zresztą 2 raz już) i normalnie reboot i się uruchomił.

Jeśli wgrywasz radio przez bootloader przy pomocy PB86img.zip to nic się nie czyści jeśli chodzi o dane użytkownika, natomiast jeśli dogrywasz PB86IMG.zip na przykład z radiem od ICS (jest taki update firmaware'u do Virtuos Shooter 3.0.2) to i owszem czyści ale dlatego że oprócz radia dogrywana jest jeszcze cała masa pierdół z nowym bootscreenem włącznie. Piszę to bo robiłem to wczoraj i dokładnie się temu przyjrzałem. Potem robiłem downgrade radia i żadne dane nie zginęły. Aa, leedroid całkiem ładnie mi wczoraj śmigał na radiu z Virtuosa, w sumie to sam nie wiem czemu wróciłem do 10.59.9020.06M.... a;)

Edytowane przez morgan_mladafronta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iHusky

ja dalej jestem na najnowszym radiu i jest dla mnie na razie najlepszy jaki może być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzcie panowie czy po wgraniu tego firmware z virtuosa chcąc teraz powrócic do LeeDroida będzie ono śmigac 100% na Gingerbreadzie? Czy trzeba powracać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Virtuous Shooter v.3.0.3 próbowałeś??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc
    Powiedzcie panowie czy po wgraniu tego firmware z virtuosa chcąc teraz powrócic do LeeDroida będzie ono śmigac 100% na Gingerbreadzie? Czy trzeba powracać?

Możesz rozwinąć o co ci chodzi z powracaniem?

Na 100% musisz zrobić full wipe podczas instalowania tego romu, tak więc będziesz musiał sobie zrobić kopię zapasową aplikacji / danych aplikacji. Jednak jeśli chodzi o to czy po wgraniu tego romu będzie to 100% gingerbread to owszem, będzie. Nic dodatkowego nie musisz robić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi mi o to że teraz testuję tego Virtuosa ale ma kilka niedociągnięć które mnie drażnią i chce wrócić do starego poczciwego i idealnego dla mnie LeeDroida i ciekawi mnie czy to radio z virtuosa będzie działać prawidłowo na Leedroidzie czy trzeba robić downgrade do tego co było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Będzie działać. Sam mam aktualnie to radio (z virtuosa) i działa bez problemu na leedroidzie ;)

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    eit

Od kilku dni trapi mnie problem z rebootowaniem się smartfona na tym ROMie. Najpierw był boot loop, wywołany, ja wiem, przeglądarką internetową? - wówczas się to zaczęło. Wipe data pomógł, ale dzisiaj znowu telefon zaczął się uruchamiać ponownie: najpierw podczas gry w Bubble Shooter, potem po włączeniu Opery Mini, jeszcze później po uruchomieniu Ninja Chicken. Czy ktoś miał podobny problem? Może jakieś porady? Ponowny wipe data odpada, nie będę kasował zawartości telefonu co cztery dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi