Skocz do zawartości
colorowy

[ROM-ICS]-[--VK--]-[-XWLPG-V5.1]-[Fast-Stable]-[Multi-Language]

Rekomendowane odpowiedzi

witam

brak mi w tym romie all share, czy ktoś mógłby coś zaradzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojawiła się już wersja 5.4.4.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Ktoś już instalował ? Jakie nowości ?

Wysłane z mojego GT-I9100

Notatka od Moderatora: Szewcu72
    wykrzyk.png W przypadku udzielania odpowiedzi / odnoszenia się do poprzedzającego postu, nie cytujemy go. Używamy zwrotu "@up".

Zainstalowałem i chyba coś jest nie tak z tym romem - telson nie wstaje (instalowany jako pierwszy rom). Najpierw wrzuciłem bez robienia wipe (przy instalacji pisze że sam robi). Jak telefon nie wstał zrobiłem ręcznie full wipe i ponownie wgrałem - niestety telefon nie wstał (zatrzymuje się zaraz po napisie 'booting primary rom', nawet się nie pojawia animacja startowa).

Komuś się udało zainstalować ta wersje ?

Edytowane przez Seba_Roz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kr3niu

na wstępie się przywitam, wczoraj wgrałem tego roma na custom 4.0.4, wszystko przebiegło znakomicie (wgrałem z full wipe) wersję 5.4.4 działała stabilnie przez noc czysty system zjadł 2% baterii, dziś dopóki nie spadła bateria poniżej 20% wszystko działało prawidłowo a później już dwa razy mi się wyłączył, ma ktos pomysł dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś z tym romem niedobrego zaczęło sie dziać od jakiegoś czasu, samoczynne restarty miałem od poprzedniej wersji, przerzuciłem się na Alliance i jestem mega zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Póki co doba użytkowania i nic złego się nie dzieje

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na początku pobrałem bezpośrednio na telefon - po wgraniu nie wstawał. Pobrałem na komputer wgrałem i telefon wstał normalnie. Niestety ni na możliwości przywrócenia danych TB (przywróciłem całość, ciągłe restart, przywróciłem same brakujące aplikacje - też same restarty).

Powiedzcie mi jakie są nowości i czy warto poświęcić kilka a nawet kilkanaście godzin na stawianie wszystkiego od nowa?

Swoją droga zastanawiam się czy stawianie wszystkiego od nowa zagwarantuje, że nie będzie restartów?

Wysłane z mojego GT-I9100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    userTS

Witam.Odkopie troszke:)Siedzi ktoś na 5.4.4?Po wgraniu Romu miałem jakieś 80% bateri,ok 3 h ustawien itd i bateria zeszła do 28%;/Po kilku ładowaniach bateria wroci do normy?Nastepny problem Widgety.Nie moge dodac Widgetu zegara,jak wrzuce Widget,uruchomione apliakcje powłanczam np ipla itd.to pokazuje mi na Widgecie ze 0 uruchomionych,dopeiro po wejscu do aplikacji pokazuje uruchomione;/Ale pozytywne zaskoczenie w benchmarkach.Wczesniej nie osiagnołem wyniku wiekszego jak ok 6200.na tym Romie po podkreceniu do 1.5 wynik 7600:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wrzuć kilka screenów jak możesz bo nigdzie nie mogę ich znaleźć, jak w ogóle się rom sprawuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi