Skocz do zawartości
barpoz

Bateria- ile wam trzyma

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Za którym razem bateria będzie mi trzymała lepiej ? Wczoraj ładowałem pierwszy raz o godzinie ok 14 00 została naładowana do pełna, dziś juz jest tylko 50% a prawie nic na nim nie robię, ani muzyki ani gier ani neta. Baterii nie formatowałem, naładowałem ją jak mi pisało, że trzeba podłączyć telefon pod ładowarkę, dobrze zrobiłem ?

Edytowane przez pawelg441

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Janko

no a ladowarke do kontaktu ? :P

wylacz moze uslugi typu szukanie sieci wi fi stale i co tam jeszcze mozna , a telefon na noc laduj w pozycjo off (moze)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapewne połowę baterii zjada Wam gra monopoly :) jedyny ratunek chyba to root - u mnie już to cholerstwo nie działa bo je usunąłem i jest spokój :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    morham

Być może pomógłby Ci programik z marketu - menadżer zadań -> Task Manager.

Być może uruchomione aplikacje w tle zżerają ci baterię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart84
    Przy włączonym GPS tel pada po godzinie chyba :D Ogólnie dzień w dzień trzeba raczej ładować. Bateria to dla mnie największy mankament w tym LG.

W takim razie coś nie tak jest z Twoją baterią. Używam navi iGo MyWay i na całej baterii (bez podłączenia do ładowarki) mogę jechać na nawigacji spokojnie cały dzień (czyt. ok. 7 godz. roboczych - jestem przedstawicielem handlowym). Dodam, że Wi-Fi mam cały czas włączone. Ja uważam, że bateria to jedna z mocniejszych stron tego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica
    W takim razie coś nie tak jest z Twoją baterią. Używam navi iGo MyWay i na całej baterii (bez podłączenia do ładowarki) mogę jechać na nawigacji spokojnie cały dzień (czyt. ok. 7 godz. roboczych - jestem przedstawicielem handlowym). Dodam, że Wi-Fi mam cały czas włączone. Ja uważam, że bateria to jedna z mocniejszych stron tego telefonu.

Wybacz mi, ale chyba jesteś jedyny. Cały dzień z włączoną nawigacją i wifi ? Napewno. Jeździsz z włączoną nawigacją cały dzień bez ładowarki samochodowej?

Powiedz mi jeszcze, że najbardziej jak się da rozjaśniasz ekran? :D

Po co takie bajki wypisywać? Czemu ma to służyć? Chyba, że jesteś marketingowcem LG - to bym zrozumiał.

Może godzinę to przesadziłem, no ale ze 2 to max by wytrzymał. Po 20 min zabawy z nawigacją 25% baterii mi zeszło.

Bateria, albo jej szybkie wyładowywanie to ogromny mankament tego telefonu. Ciężko mi się troszkę przestawić z Samsunga Avili który fakt nie miał za dużo bajerów ale trzymał siedem bitych dni na baterii.

Tu liczyłem przynajmniej na trzy, a trzyma mi jeden dzień w porywach do dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lasica ostatnio jechałem do domu na nawigacji około 2,3h i zostało mi ponad połowę, więc jak najbardziej jest to możliwe - tak jak napisałem bardzo dużo baterii zużywa aplikacja monopoly której nie da się wyłączyć żadnym managerem tylko po rotowaniu usunięcie i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica ostatnio jechałem do domu na nawigacji około 2,3h i zostało mi ponad połowę, więc jak najbardziej jest to możliwe - tak jak napisałem bardzo dużo baterii zużywa aplikacja monopoly której nie da się wyłączyć żadnym managerem tylko po rotowaniu usunięcie i tyle.

U mnie monopoly nic nie zużywa. Zrestartuj fona i nie uruchamiaj tej aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

Trzeba to będzie w takim wypadku sprawdzić z tym monopoly :)

Oczywiście po root leci gwarancja? czy da się jakiś backup zrobić wpierw?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart84
    Wybacz mi, ale chyba jesteś jedyny. Cały dzień z włączoną nawigacją i wifi ? Napewno. Jeździsz z włączoną nawigacją cały dzień bez ładowarki samochodowej?

Powiedz mi jeszcze, że najbardziej jak się da rozjaśniasz ekran? :D

Po co takie bajki wypisywać? Czemu ma to służyć? Chyba, że jesteś marketingowcem LG - to bym zrozumiał.

Może godzinę to przesadziłem, no ale ze 2 to max by wytrzymał. Po 20 min zabawy z nawigacją 25% baterii mi zeszło.

Bateria, albo jej szybkie wyładowywanie to ogromny mankament tego telefonu. Ciężko mi się troszkę przestawić z Samsunga Avili który fakt nie miał za dużo bajerów ale trzymał siedem bitych dni na baterii.

Tu liczyłem przynajmniej na trzy, a trzyma mi jeden dzień w porywach do dwóch.

Nie jestem żadnym marketingowcem LG, to pierwszy telefon tej firmy jaki posiadam. Wcześniej również posiadałem m.in. Avilę - tam bateria również trzymała mi prawie pod tydzień. Tak jak piszesz - po 2 godzinach na nawigacji w trasie bateria miała 80 %. I nie opowiadam żadnych bajek, mój telefon również nie jest jakimś wyjątkiem - kolega z pracy, który również otrzymał tego LG od firmy jako służbowy jechał z nim z Katowic do Krakowa i z powrotem omijając A4 - w sumie jakieś 4 godziny - bateri zjadło 50 %.

Tak więc to chyba z Twoim telefonem jest coś nie tak. Może formowałeś baterie, przez co ją uszkodziłes ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi