Skocz do zawartości
barpoz

Bateria- ile wam trzyma

Rekomendowane odpowiedzi

trop

u mnie do tej pory telefon działał ok 2 dni +/-

Natomiast nie wiem co się stało, ale po ostatnim naładowaniu działa mi już ponad 4 (w tej chwili mam 30%)

W tym czasie Wifi włączałem wyłącznie wtedy kiedy było mi potrzebne ok 20 min na dzień (głównie łażenie po stronach internetowych), zrobiłem ok 20 zdjęć, grałem gdzieś średnio 30 - 40 min na dzień... wydaje mi się, ze to bardzo dobry wynik - mnie przynajmniej zaskoczył w porównaniu do poprzednich częstotliwości ładowania. Inna kwestia, że stosunkowo mało rozmawiałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja praktycznie nie korzystam z telefonu, WiFi na 30min - 1h dziennie, głównie YouTube i trzyma mi 4 - 5 dni max. ;)

Ładowanie - rozładuję do końca, czasem się wyłączy, czasem nie i całą noc ładuję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vanito

Witam wszystkich jako, że to mój pierwszy post na forum.

Podobnie jak kilku użytkowników zauważyłem, że z kolejnymi ładowaniami telefon trzyma dłużej. Obecnie przy normalnym korzystaniu, Wi-Fi włączone, jasność koło 40%, krótka zabawa GPSem (koło 1h), kilka filmików na YouTube i usypianie ekranu po minucie, telefon wytrzymał równe 3 dni.

Dziś zdarzyła się dziwna sprawa - nagle wyzerowały mi się czas działania telefonu oraz informacje o czasie który upłynął od odłączenia. Telefon nie był wyłączany, podpinany pod ładowarkę ani nic innego podejrzanego się nie działo. Bateria miała jeszcze koło 30%. Spotkał się ktoś może z czymś takim ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam telefon od 3 dni w tym czasie dwukrotnie podłączałem go do ładowania.

Sprzedawca w salonie dał mi rozpakowane pudełko i to pewnie dla tego po 8 godzinach telefon rozładował się. Drugo raz ładowałem po 2 dniach. Co mnie drażni to brak sygnału o rozładowującej się baterii. Poza tym w kilku innych telefonach miałem tak, że mimo rozładowania i wyłączenia się telefonu w przypadku ustawienia alarmu włączał się on.

LG tak nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli jak mi się by rozładowała bateria w tym telefonie to może się on zepsuć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart84
    Ładowanie - rozładuję do końca, czasem się wyłączy, czasem nie i całą noc ładuję :)

I tutaj robisz duży błąd przyjacielu, bo rozładowując baterię do końca możesz ją uszkodzić.

Ja telefon używam ok. miesiąca, WiFi włączone cały czas, jasność 60 %, na necie ok.20-30 min. dziennie, rozmowy ok 10 min. czasem jakaś gra - telefon trzyma spokojnie 4 dni. Na GPS-ie nie podłączonym do ładowarki wytrzyma z 6-7 godz. Faktem jest, że na początku nie było tak kolorowo - bateria z każdym ładowaniem zaczęła wytrzymywać coraz dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    toki

To fakt, zauważyłem tę samą dziwną prawidłowość. Czyżby akumulatorek się układał? 2-3 dni w przypadku mojego GTka to norma. Trollu weź posprawdzaj co w tle chodzi i taskkillerem go

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi

Ja lg mam od 2 dni i jak narazie po jednym ladowaniu minela doba i baterii jest jeszcze 40% ale tak jes z nowymi telefonami, ze bateria musi jakby sie rozpchac i bedzie dluzej trzymala- np. mialem elma i yari od se i tam po kilku ladowaniach bateria nawet tydzien trzymala przy przecietnym uzywaniu- w tym przypadku bedzie chyba podobnie biorac pod uwage, ze ogniwo dosc spore

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica
    Napisano (edytowane)

Ja mam chyba zwalony Battery Widget. Albo mi źle pokazuje, albo walniętą baterię jednak. Jak wytłumaczyć fakt, że ładuję telefon. Mam informację telefon naładowany odłącza ładowarkę. Odłączam i po 5s z 99% robi się 95% po kolejnych 20s 90% oO.

Znacie może jakiś inny sprawdzony widget do pokazywania stanu baterii - bo w takie zużycie nie jestem w stanie uwierzyć?

Może ładowanie z kompa nie jest kompletne? Chociaż co to za różnica czy z gniazdka czy z kompa? Póki co ładuję baterię głównie z komputera.

Edytowane przez lasica

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    trop
    Ja mam chyba zwalony Battery Widget. Albo mi źle pokazuje, albo walniętą baterię jednak. Jak wytłumaczyć fakt, że ładuję telefon. Mam informację telefon naładowany odłącza ładowarkę. Odłączam i po 5s z 99% robi się 95% po kolejnych 20s 90% oO.

Znacie może jakiś inny sprawdzony widget do pokazywania stanu baterii - bo w takie zużycie nie jestem w stanie uwierzyć?

Może ładowanie z kompa nie jest kompletne? Chociaż co to za różnica czy z gniazdka czy z kompa? Póki co ładuję baterię głównie z komputera.

stan baterii w ustawieniach telefonu również tak szybko Ci spada jak na widgecie?

Ja używam BatteryLife, u mnie działa rewelacyjnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi