Skocz do zawartości
Gość DjDario1

HTC One X - uchwyty samochodowe

Rekomendowane odpowiedzi

sebooh

Uchwyt HTC D110 daje możliwość ustawienia pionowego ale w przypadku HTC One X nie ma to sensu, ponieważ po wpięciu telefonu automatycznie uruchamia się funkcja CAR, która pracuje tylko w poziomie. Jeśli wyłączymy funkcję samochodową, system nadal zostaje w pozycji poziomej do momentu, kiedy wyjmiemy telefon z uchwytu.

Ramię D110 jest dosyć krótkie, zapewne po to by eliminować drgania podłączonego urządzenia. Montowałem uchwyt w różnych samochodach (osobowych, SUV-ach i terenowych) i w żadnym nie było problemu z prawidłowym ustawieniem (polecam montaż w lewym dolnym rogu, kabel ładowarki jest bardzo długi).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ciekawy test jednego z uchwytów :

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja kupilem taki uchwyt HTC One X antywibracyjny uchwyt samochodowy z przyssawką | Uchwyty samochodowe | Akcesoria do telefonów GSM i urządzeń mobilnych sklep internetowy. GSM PDA uchwyty samochodowe ładowarki folie futerały GPS rysiki kable multimedia herbert richter Mialem identyczny dedykowany dla HD2 i spisywal sie idealnie.Dla mnie nie jest mi potrzebna funkcja Car tak wiec nie widzialem sensu przeplacac za oryginalny uchwyt.Otwor na aparat jest idealnie zrobiony.Troszke przesuniety jest otwor na lampe led ale i tak nie zaslania jej.Widac ja cala.Do tego kupilem oryginalna ladowarke samochodowa CC C200 Ładowarka samochodowa MicroUSB [99H10093-00] | Telefony \ GSM \ Akcesoria \ Ładowarki | Sklep SklepLinksys.pl - Gold Partner - Cisco, Linksys, Qnap, Brother, Unitek i tak skompletowalem caly zestaw do nawigacji(mam nadzieje ze juz niedlugo wyjdzie pelna wersja AM na androida)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz napisać z czym lepsza?:) bo ja tam nie widzę różnicy... Jak się sprawuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mateos102 jak się sprawuje to nie wiem bo jeszcze nie doszła, napisałem tylko że lepiej wykonana :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam nie widzę żeby była lepiej wykonana, materiał ten sam ... i reszta też tylko fotki lepszej jakości to przyznam :P no też czekam na towar bo dzisiaj kupione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mateos102 przypatrz się i porównaj zaokrąglenia obok aparatu i w paru innych miejscach. różnice nie są duże ale zauważalne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie zestawu dedykowanego CAR D110.Jestem szczególarz i zauważyłem,że zaraz na początku jak tylko się one pojawiły miały inne wejście na kabel.Był on wkładany do podstawy(mocowania)uchwytu i łączył się z fonem przez te pięć otworków z tyłu obudowy telefonu.Dawało to taki efekt,że telefon automatycznie przechodził w tryb car.Teraz mianowicie zauważyłem,że kabel jest wtykany w sam uchwyt do telefonu poprzez specjalną złączkę.Widać to dokładnie na zdjęciach(takie wybrzuszenie u dołu uchwytu).I tu nasuwa się pytanie czy takie podłączenie będzie automatycznie przełączać nam fona w tryb car.Mnie jakoś osobiście nie chce się w to wierzyć bowiem podłączamy go tak jakby bezpośrednio pod ładowarkę.A może ma już ktoś taki uchwyt i podzieli się informacją jak to działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi