Skocz do zawartości
Gość DjDario1

HTC One X - uchwyty samochodowe

Rekomendowane odpowiedzi

Z pokrowcem nilkina też pasuje do uchwytu CR-122, chociaż z nim wchodzi trochę ciaśniej ale niema jakiegoś znaczącego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dodam od siebie drobną uwage. Jestem posiadaczem już drugiego One X i od początku posiadam CAR-D110 czyli oryginalny uchwyt z ladowarka HTC. Po dosłownie kilku wsunieciach w uchwyt telefon jest porysowany z lewej strony nad glosnikiem w miejscu dzie się go wsuwa. Drugi telefon posiadam od kilku dni i też już ma ślad. Czy może mi jakiś użytkownik tego uchwytu to potwierdzić że także ma ten problem?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy do tego uchwytu zmieści się One X z obudową ochronną (CASE) ?

Chyba że jest jakiś inny uchwyt samochodowy z ładowarką (stacja dokująca) do którego zmieści się One X z CASEm ?

Widziałem że do Samsunga S III coś takiego instnieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Polecam #37 post w temacie. Jest tam podany uchwyt, do którego wchodzi HOX z obudową ochronną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Czy ktoś kto posiada oryginalny uchwyt HTC D111 po jakimś czasie używania zauważył że ten uchwyt 'rysuje' obudowę ? dostałem już dwie takie informacje od użytkowników tych uchwytów.

Czy ukazały się jeszcze jakieś inne AKTYWNE (tak jak D100) uchwyty oprócz tych opisanych w tym wątku ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Db0511 ten wyglada spoko bo wchodzi z pokrowcem i na bank nie rysuje tej czesci telefonu co ten oryginalny samsungowski ktory mam.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Witam. Szukam jakiegos uchwytu do Mojego HOXa, ponieważ obecny zaczyna mnie troszke denerwowac. Mam go jeszcze z czasów DHD i kupilem go gdzies w komisie. Nie jest on dedykowany pod HTC i cezko sie wyjmuje telefon oraz slabo amortyzuje wstrzasy. Szukam czegos stosunkowo niedrogiego, aby mozna bylo latwo i szybko ustawic telefon w pionie i poziomie. Zastanwiam sie nad czyms takim:

1. Uchwyt samochodowy eXT HTC One X /+ Plus S V Titan (2736949318) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2. Mocny Uchwyt samochodowy ANTISHOCK HTC One X+ Plus (2691165514) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Latwy dostep do wszystkich przyciskow, szybki montaz i demontaz i nie powinno rysowac telefonu ( przynajmnije w tym pierwszym sa gumki na uchwytach. Czy ktos z Was ma/mial podobny uchwyt i może go polecic??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też chce kupić od dłuższego czasu, ale nie miałem czasu poszukać.

ten pierwszy wydaje się fajny no i uniwersalny, posiada też montaż na kratkę.

Mam tylko nadzieję że pewnie będzie trzymać telefon a te "imadło" się szybko nie wyrobi ;)

Kupiłem go właśnie, dam znać jak się sprawdza jak przyjdzie...

Edytowane przez skydeath

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Super skaydeath. Czekam na informacje ;). Czy faktycznie tak łatwo zamocowac telefon, czy amortyzuje i czy da radę podłączyć kabel AUX .;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi