Skocz do zawartości
Gość DjDario1

HTC One X - uchwyty samochodowe

Rekomendowane odpowiedzi

sk4000

Ja używam XWAY z firmy Tetrax (info: TETRAX model GEO ze wzmocnionymi magnesami i klipem, wyposażony w strukturę z gumy termoplastycznej opracowanej specjalnie do podtrzymywania większości nawigacji satelitarnych dostępnych na rynku. Praktyczny, lekki, zajmujący niewiele miejsca, oferujący możliwość stabilnej i bezpiecznej interakcji z nawigacją bez ograniczania pola widzenia. Zalecany również do iPhonów, Smartphonów, PDA oraz telefonów Blackberry. Przeznaczony do urządzeń o wadze do 300 gr.)

W zestawie były dwa duże metalowe kółka (jedno mam właśnie na HOXie) i dwa mniejsze - jest to o tle przydatne że jak np. żona bierze auto to montuje swojego htceka i jeszcze można coś lżejszego zamiennie (np. gruszka z CB) Montuje się to w kratkę ale są też do montażu na stałe. Przejechałem z tym jakieś 6000 km i całkiem spoko. Telefon trzyma się ok. nie wypada, nie skrzywia się, można go schłodzić zimnym powietrzem przy nawigowaniu. Jak się mocniej naciśnie to potrafi się przesunąć/ugiąć ale nie zdarzyło mi się żeby wypadł. Cena jest moim zdaniem nie adekwatna (ok 100zł) bo można by to było zrobić na pewno dużo taniej ale sama idea super - wchodzisz do auto i tylko przykładasz (poprzednie hd2 w oryginalny uchwyt htc musiałem wkładać oburącz)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Super skaydeath. Czekam na informacje ;). Czy faktycznie tak łatwo zamocowac telefon, czy amortyzuje i czy da radę podłączyć kabel AUX .;)

Uchwyt samochodowy eXT HTC One X /+ Plus S V Titan (2736949318) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

To mój pierwszy uchwyt więc w kwestii jakości nie mam porównania, same rozwiązanie myślę że udane ale... trzeba mieć inny telefon i chyba inna szybę ;)

Co prawda da się wcisnąć HOXa, ale jest to na granicy rozciągnięcia tego "imadła" i wymaga dużo siły...

Same imadło jest dość wąskie i jeżeli telefon włożymy tak, aby lewa krawędź imadła pokrywała się z lewą krawędzią telefonu to wtedy imadło kończy się na styk przed przyciskiem power...i jest to jedyny sposób na zamontowanie HOX w innym przypadku imadło ciągle naciska na POWER ;)

Także aby zamontować telefon należy odczepić imadło od uchwytu, włożyć telefon w imadło korzystając ze sprytu i dwóch łapek....

W każdym razie mi udało się wejść do recovery, 2x wyłączyć telefon, i kilkukrotnie zmienić poziom głośności telefonu podczas kilkukrotnego wkładania telefonu do imadła;) pominę już fakt że w tym czasie sam nie obciążony uchwyt odpadł mi od szyby 2x.

(nie wiem czy złe miejsce, czy zła szyba, czy zła przyssawka...)

Reasumując dalej nie wiem jak się wchodzi do recovery czyli co i ile trzeba przytrzymać, a sam uchwyt będę odsyłał...

Choć może być ze zwrotem problem gdyż w opisie "o mnie" w opisie zwrotu widnieje "jeśli dokonywałeś zakupu na fakturę Vat, nie przysługuje Ci takie prawo" co dopiero muszę zweryfikować ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiscie polecam iBolta. Przetestowalem kilka i ten spelnia wszystkie moje potrzeby. Duzy plus to stabilnosc, brak koniecznosci kazdorazowego podlaczania zasilania do tel, no i trzyma telefon z lub bez gumki. Jak dla mnie wart swoich pieniedzy.

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zygiboos

A gdzie tego iBolta najlepiej tanio zamówić, bo na allegro coś nie ma, drogi jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cebycz

Witam

Czy ktoś posiada uchwyt CR-123 Nokia do HOX-a

Uniwersalny UCHWYT CR-123 Nokia Lumia GPS ORYGINAŁ (2873694531) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

sądząc po wymiarach

szerokość uchwytu 50-70mm a nasz hox ma 69.9mm

czyli powinien wejść

ale myślę ze już z etui nillkin albo kabura nie wejdzie

jakie uchwyty najbardziej polecacie do HOX? (nie potrzebuje uchwytu z ładowaniem)

Edytowane przez cebycz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To mój pierwszy post na forum więc witam Wszystkich.

jakie uchwyty najbardziej polecacie do HOX? (nie potrzebuje uchwytu z ładowaniem)

Ja od kilku telefonów ( od prawie zawsze HTC ) używam uchwytu HR + dedykowaną głowicę pod HOX .

Ja takiego zestawu używam już ponad 2 lata i jestem bardzo zadowolony , uchwyt jest dosyć długi co jest ważne w wielu samochodach o dosyć mocno pochylonej przedniej szybie, nie trzęsie się a jedyną jego wadą moim zdaniem (ale myślę ze to przypadłość wszystkich uchwytów) że kiedy jest w aucie zimno to trzeszczy, do tego mocowanie głowicy jest uniwersalne, więc jeżeli zmienia się model telefonu to wystarczy wymienić samą głowicę za naście złotych i po sprawie a jest ona idealnie dopasowana do konkretnego telefonu.

Wcześniej używałem głowice z HD2 , HD Mini i nawet po roku intensywnego użytkowania nic się złego nie działo.

link do przykladowej aukcji

Najlepszy NIEMIECKI uchwyt HR do Galaxy S /S Plus (2875258503) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

GŁOWICA UCHWYT TRZYMAK HTC ONE X onex (2868477189) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Edytowane przez m-kozak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krisv
    Witam

Czy ktoś posiada uchwyt CR-123 Nokia do HOX-a

Uniwersalny UCHWYT CR-123 Nokia Lumia GPS ORYGINAŁ (2873694531) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

sądząc po wymiarach

szerokość uchwytu 50-70mm a nasz hox ma 69.9mm

czyli powinien wejść

ale myślę ze już z etui nillkin albo kabura nie wejdzie

Wlasnie dzisiaj go dostalem pasuje z obudowa Nillkin idealnie :) i nawet zostaje jeszcze troche miejsca :)

Ten trzeci uchwyt mozna zupelnie usunac :) moim zdaniem najlepszy uchwyt za b rozsadne pieniadze :) z przesylka 59 zl a sam uchwyt 49 zl :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GitBit

Polecam uchwyt firmy hr ten z końcówką która ma zaciski po bokach i dwie stopki u dołu które podtrzymują telefon od spodu. Mój starszy ma HOX;a i pasuje idealnie. Kupiony w sklepie internetowym witmedia za 79 PLN plus wysyłka kurierem 16PLN bodajże. Solidny niemiecki chwycik, trzyma znakomicie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ecik1
    Wlasnie dzisiaj go dostalem pasuje z obudowa Nillkin idealnie :) i nawet zostaje jeszcze troche miejsca :)

Ten trzeci uchwyt mozna zupelnie usunac :) moim zdaniem najlepszy uchwyt za b rozsadne pieniadze :) z przesylka 59 zl a sam uchwyt 49 zl :)

Też się zastanawiam nad takim. Od czwartku ma być w biedronce za 49.99. Mam więc pytanie czy kamerka w tym uchwycie nie jest zasłonięta ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moj HOX z obudowa ma jakies 73mm, tez sie zmiesci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi