Skocz do zawartości
Gość DjDario1

HTC One X - uchwyty samochodowe

Rekomendowane odpowiedzi

WoofeR

Nie wiecie może czy uchwyt Samsunga (model: ECS-K200BEGSTD) dedykowany SGSIII pasuje do HOX'a? Chodzi mi o to czy ramiona nie przysłaniają portu USB oraz jednego z przycisków VOL.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rav333

Portu USB nie przysłania. Co do przycisków VOL nie zwróciłem uwagi . Jak Ci zależy to sprawdzę ale dopiero jutro bo mam w drugim aucie. Uchwyt solidnie wykonany wart polecenia . Telefon trzyma pewnie u mnie zero drgań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WoofeR

Dzięki za odpowiedź, jeśli będziesz mógł, sprawdź, jednak jeśli sam na to nie zwróciłeś uwagi to dobrze. Generalnie chodziło mi o to czy zamykając ramiona w uchwycie nie spowodujemy wciśnięcia przycisku VOL na stałe, ale jeśli tak się nie dzieje to super i zamawiam ww. uchwyt. Innego lepszego nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam One X z Hard Case.

Mam uchwyt HR(bez głowicy), jaką głowicę powinienem kupić, żeby bez problemu One X wchodził z Casem? No i najlepiej jakby głowica była taka, że mogę włożyć S4 i One(z ewentualną zmiana szerokości ramienia)? Zależy mi na dobrej jakości głowicy, cena najlepiej najniższa, ale myślę, że tak 50-60zł z przesyłką :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Też się zastanawiam nad takim. Od czwartku ma być w biedronce za 49.99. Mam więc pytanie czy kamerka w tym uchwycie nie jest zasłonięta ?

właśnie widziałem dzisiaj w Biedrze, pasuje do Hoxa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Witam. Czy ktoś z Was miał styczność z takim wynalazkiem. Cena naprawdę smieszna, a i nie wyglada źle. Zastanawiam sie jak jest z funkcjonalnością

Mini uchwyt samochodowy Lg swift L5 E610 HiT !! (3354730921) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ebolla

Witam,

Czy ktoś ma wspomniany uchwyt HR i może odpowiedzieć czy HOX wejdzie z pleckami Nillkina w ten uchwyt?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gunnar

Panowie, a czy ktoś na dzień dzisiejszy może polecić jakiś fajny i sprawdzony uchwyt do HOX'a ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi