Skocz do zawartości
daniel932

Czy macie opóźnienia na klawiaturze SwiftKey na Spicy?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wy też macie problem z opóźnieniami podczas pisania na klawiaturze SwiftKey? Mam CM7.4 z kernelem 667Mhz, ale na wcześniejszych wersjach było to samo. Za pierwszym razem chodzi dobrze, ale jak wczytam ją drugi raz to litery pojawiaą się z dużym opóźnieniem co strasznie pogarsza komfort pisania... Ale jak ubije jej proces i włącze od nowa to zaczyna chodzić dobrze. Co ciekawe klawiatura pionowa jest dużo szybsza od poziomej i ona nie robi żadnych opóźnień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety tak, mimo tego SwiftKey bije wszystko inne o głowę. Ostatecznie nie jest tak bardzo źle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WhyNot

Ja w sumie długo jej nie używałem, wiec ciężko mi cokolwiek stwierdzić w temacie opóźnień. Jednak szybko pozbyłem się tej klawiatury, ponieważ telefon dostał strasznych lagów do tego stopnia, ze nie był w stanie połączyć numeru dzwoniącego telefonu z wpisem w kontaktach i wyświetlał jako obcy numer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie , to ja mam klawiaturkę swiftkey nie wiem jaką bo wziąłem pierwszą z brzegu i zainstalowałem ;D

Ale jeżeli chodzi o płynność to mi chodzi bardzo dobrze , może czasami małe lagi złapie ale to bardzo rzadko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    khobar

Ja używam swiftkey ( zainstalowanie na phonie bo na karcie SD łapało lagi )

Oprócz tego pilnuje aby na phonie było zawsze min 30 Mb wolnego i cały phonik chodzi bardzo dobrze

ROM: SamdroidMod-2.2.2_a9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmmm a mi literki pojawiają się z czasem nawet sekundowym opóźnieniem - zawsze pisze słowo, a potem czekam az sie wyswietli - strasznie wkurzające

---------- Post added at 22:17 ---------- Previous post was at 21:55 ----------

Klawiatura działa zależnie od powierzchni jaką zajmuje - czym wieksza tym wolniej. Tryb pionowy działa bardzo szybko, a tryp poziomy muli strasznie, na mniejszych literacch muli wyraźnie mniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety potwierdzam lagi.

A kombinowanie z wolna pamięcią to masakra:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WhyNot

U mnie opóźnienia nie występują natomiast pojawia się inny irytujący problem. Czasami, nie ma reguły, zdarza się że po otwarciu klawiatury nie wpisuje ona znaków. Muszę kilkakrotnie wychodzić np z pisania smsa i wchodzić ponownie aby za 3 lub 4 razem w końcu rozpocząć pisanie tekstu.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi