Skocz do zawartości
preston74

ROM [15.04.2012][ICS 4.0.3] Medroid Mod Evolutions CM7r2 Full HWA

Rekomendowane odpowiedzi

linar10

Tak przywracałem dane apk. Co do baterii to trochę pomoże zmiana w bulid prop

wifi.supplicant_scan_interval=80 z 80 na 180 narazie testuje zobaczymy jak będzie z baterią

Wysłane z mojego HTC Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sam rom jak na razie działa szybko i stabilnie, mam jednak problem z ustawianiem animowanych tapet. Za każdym razem po ustawieniu powraca do standardowej tapety. Da się to jakoś rozwiązać?

nie wszystkie live wallpapers zawarte w romie działają. nie miałem czasu szukać działających wersji, z resztą chyba nie warto obciążać nimi systemu.

To jest z postu na xda, to samo jest w desire?

W sumie głównie chodzi mi o gappsy,aplikacje alarmu i mikrofon z którymi jest problem w nexusie.

te problemy raczej nie występują w desire. nexus od zawsze ma problemy z mikrofonem w ics w różnych romach. alarm sprawdzałem i zadzwonił :)

aparat i titanium (właśnie zainstalowałem) u mnie działa bez problemu. wifi również, nigdy nie wypuszczam romu bez wifi, bo sam z niego korzystam i ściągam z marketu bo mam playa na kartę, bez pakietów.

faktycznie bateria szybko znika. procek jest domyślnie solidnie podkręcony, tak było w wersji dla nexusa. można obniżyć taktowanie. lub zmienić w build.prob przedział w wifi supplicant. autor romu dodał też fotakill.apk do romu, może to również drenuje baterię?

postaram się dzisiaj wypuścić wersję z nowym kernelem drewisa i zmianami które podałem powyżej. zobaczymy czy będzie poprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziwne... TB został ściągniety automatycznie po synchronizacji z googlem. Odinstalowałem go i pobrałem z marketu i teraz działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Instaluję ponownie... zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joski

Zrobiłem full wipe i stoi mi od 20 min na napisie ADROID.hmm jakies pomysly co jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

joski jaki hboot?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joski

hboot: CM7r2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    remmyhi

Na jakim napisie Android?

U mnie boot HTC a potem animacja kolorowych kafelek...

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zrobiłem full wipe i stoi mi od 20 min na napisie ADROID.hmm jakies pomysly co jest nie tak?

masz coś z partycją ext. animacja bootowania powinna tam się zainstalować. jeśli masz tylko napis android, to znaczy że jej tam nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joski

sformatowałem,zrobiłem jeszcze raz partycje ext.Teraz przez chwilę jest HTC na białym tle gdzie po chwili zmieina się na Androdi.Czyli że dalej lipa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi