Skocz do zawartości
preston74

ROM [15.04.2012][ICS 4.0.3] Medroid Mod Evolutions CM7r2 Full HWA

Rekomendowane odpowiedzi

wersja 1.1 w pierwszym poście.

zmiany:

nowy kernel drewisa

brak OC, ondemand ustawiony jako domyślny

zmiany w build.prob (wifi supplicant). możliwe zmniejszenie użycia baterii

więcej działających live walls

zmodyfikowany service.jar (ICS OOM Priority Charger)

dodałem nowy stockowy kernel. stockowy ponieważ ma mniej governorów niż ten poprzedni. brak np. smartass. drewis zoptymalizował ondemand i taki też dałem domyślny.

wpis drewisa: kernel update sha/memcpy optimizations one ondemand gov update

full wipe raczej nie jest potrzebny, ale jak zwykle nie próbowałem instalki bez niego.

---------- Post dołączono o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

btw.

jak sprawuje się skrypt m2sd? sam nie instaluje wielu aplikacji więc polegam na Waszej opinii.

dałem go ponieważ ma sporo opcji konfiguracji. można np. przenieść dalvika.

w terminal emulator wpisujemy su, potwierdzamy superusera, potem wpisujemy m2sd i pokazują się dostępne opcje. np. m2sd status pokazuje jakie opcje są aktualnie ustawione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka mała ciekawostka.

Robiłem flash z full wipe v1.1 i za każdym razem wywala mi błąd ustawień.

Działo się tak jedynie wtedy jak ma się kabelek USB podpięty przy bootowaniu.

Wypiąłem kabel i bez problemu przeszło...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a to faktycznie ciekawe. ja często mam podpięte usb podczas bootu, ponieważ podglądam logcata i takie cudo mi się jeszcze nie przytrafiło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

od czasu wgrania tego romu bardzo cicho mi gra muzyka. ma ktos cos podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    remmyhi

U mnie reset (jakiś taki szybki reset - bez logo HTC - tylko od razu animacja kafelki) - za każdym razem jak chcę zainstalować jakąś aplikację apk z karty pamięci. (próbowałem 4ext controler ze strony 4ext zainstalować na przykład)... help?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arimi

Drodzy Preston74, firmware MedroidModEvolutions v1.1 znaleźć paskudny błąd. Po włączeniu aparatu na film i zostawić na chwilę bez strzelania, zaczyna niekontrolowane przeciążenie lub kompletne osłupienie. Zapisuje tylko zresetować telefon. Proszę spojrzeć na to, co można zrobić. Pozdrowienia z 4pda.ru

Przepraszamy za tłumaczenia błędy google

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Macie jakis sposob na wylaczenie dzwieku migawki w aparacie?

Wysłano z HTC Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Drodzy Preston74, firmware MedroidModEvolutions v1.1 znaleźć paskudny błąd. Po włączeniu aparatu na film i zostawić na chwilę bez strzelania, zaczyna niekontrolowane przeciążenie lub kompletne osłupienie. Zapisuje tylko zresetować telefon. Proszę spojrzeć na to, co można zrobić. Pozdrowienia z 4pda.ru

Przepraszamy za tłumaczenia błędy google

english please or russian

Wysłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    remmyhi

What arimi is saying is that everytime he turns the camera mode from the photo mode the phone hangs and only reset helps.

Swoją drogą dwa restarty dziś sam zaliczyłem. Jeden z d..py - tak po prostu w kieszeni telefon i restart - drugi przy czytaniu wiadomości w Pulse.

Próbował ktoś grać z Cytus - u mnie główny ekran jest "nieklikalny" - jest napisane by "press touch to start" i niestety nie działa touch... ale to pewnie wina aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arimi
    english please or russian

Прежде всего я хотел бы сказать спасибо ув. preston74 за эту замечательную прошивку.

Теперь о том, что я заметил. Пробовал версию MedroidModEvolutions v1.1 ставить и поверх версии 1.0, и с полным вайпом, и на Stock, и на CM7r2, и всё равно, если заходишь в камеру и даже ничего не делаешь, секунд через 10 происходит вылет на главный экран, кнопки не реагируют, помогает только вытаскивание батареи. Версия MedroidModEvolutions v1.0 работает прекрасно.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi