Skocz do zawartości
preston74

ROM [15.04.2012][ICS 4.0.3] Medroid Mod Evolutions CM7r2 Full HWA

Rekomendowane odpowiedzi

Прежде всего я хотел бы сказать спасибо ув. preston74 за эту замечательную прошивку.

Теперь о том, что я заметил. Пробовал версию MedroidModEvolutions v1.1 ставить и поверх версии 1.0, и с полным вайпом, и на Stock, и на CM7r2, и всё равно, если заходишь в камеру и даже ничего не делаешь, секунд через 10 происходит вылет на главный экран, кнопки не реагируют, помогает только вытаскивание батареи. Версия MedroidModEvolutions v1.0 работает прекрасно.

english please...

No jeszcze lepiej...Zna ktoś ruski?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    remmyhi

Toż napisałem kilka postów wyżej - gościu pisze że w wersji 1.1 przy przechodzeniu z aparatu do kamery telefon mu się freezuje i tylko wyciągnięcie baterii pomaga.

Arimi - please write in english - a shorter way to get help here.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arimi

I just wanted to say that the new version has a bug with camera.

Sorry, google translation.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Próbował ktoś grać z Cytus - u mnie główny ekran jest "nieklikalny" - jest napisane by "press touch to start" i niestety nie działa touch... ale to pewnie wina aplikacji.

To nie wina aplikacji. To samo jest po przejściu paru poziomów w sparkle i chwili grania w DH3 :/ Na starym medroidzie było to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    remmyhi

@up - dzięki - czyli na chwilę obecną wracam do Cyana...

@preston - jesteś w stanie namierzyć ten "bug"? Bo chętnie zostałbym przy meedroidzie, system jest naprawdę świetny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raz w nocy mi się zawiesił i nie chciał się odblokować, zżarł prawie całą baterię, pomogło wyjęcie baterii, ale to tylko raz od niedzieli, ogólnie fajnie dosyć szybko chodzi, tylko chyba brakuje mi sense, bo odczuwam ubogość pulpitu, ukochanego zegarka i pogody. Wczoraj o 14 odłączyłem od ładowarki, instalowanie kilku programów, kilka krótkich telefonów, zabawa z ustawieniami i po prawie 24h mam 65% baterii. Jak dla mnie godne podziwu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zaber
    Swoją drogą dwa restarty dziś sam zaliczyłem. Jeden z d..py - tak po prostu w kieszeni telefon i restart - drugi przy czytaniu wiadomości w Pulse.

Też miałem nieprzyjemnośc doświadczyć takiego restartu tyle, że przy aktualizacji aplikacji z marketu. Mam nadzieję, że uda się to naprawić bo rom jest naprawdę udany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Komuś ginie też internet ten sieciowy?

Dzisiaj i wczoraj nie działał mi tapatalk i przeglądarki (wszystko co potrzebowało internetu)

Aplikacja albo się nie włączała, albo crashowała się podczas połączenia/wczytywania.

W poprzednim Medroidzie bylo tak, że po przejściu z WiFi na internet mobilny nie działało.

Teraz wyświetla H czy 3G i też nie mam połączenia.

Dodatkowo dziwnie się nieraz zachowuje w Apexie, ginie wszystko z ekranu i zostaje tapeta, czasami się pojawia i znowu ginie.

Na internet i te inne rzeczy pomaga restart ;)

To tyle z mojej strony co zauważyłem - myślę że i tak jest super!

Jeśli nikt nie doświadczył tego co ja mam, to zrobię reflash :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam wrażenie, że ten meedroid z przed miesiąca był nieco lepszy, chociaż nie testowałem Medroid Mod Evolutions CM7r2 Full HWA v1. Aktualnie mam v1.1 i zauważyłem, że menu główne włącza się z opóźnieniem. Poza tym wszystko w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 raz w nocy z podłączoną ładowarką freeze, tym razem zaspałem :P

Gdyby nie te freeze zostałbym na tym romie na stałe, ale tak to podziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi