Skocz do zawartości
Duelerini

Uceglony , zbrickowany optimus 2x

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :) otóż mam dosyć dziwny problem z moim o2x na którym miałem rom 4.0.3 Nova HD, z miesiac temu podczas odpalania counter strike mobile , telefon zawiesil sie, czarny ekran, nie reagowal na przyciski wstecz , domek itd, wiec postanowilem wyciagnac baterie , po ponownym wlozeniu , telefon nie reagowal na wlacznik , nie wchodzil w recovery , kompletnie nic , do komputera dalo sie go jedynie podpiac w trybie nvidia tzn. bez baterii , vol up+vol down, jednak flashowanie przez nvflasha przebiegalo tak:

o2xr.jpg

czyli w pewnym sensie żyje , jednak nie mógł zainicjować bootloadera, wczoraj mialem zamawiac kuriera w celu wysylki do lg , w oczekiwaniu na cud spróbowałem podlaczyc go w trybie download mode (vol down , bez baterii) i o dziwo pojawilo sie logo lg po czym S/W update, zostal wykryty , zainstalowaly sie bodajże 3 sterowniki , jednak kdz'tem w zadnym trybie nie udalo mi sie wgrac romu , wykrywalo go ale pokazywalo jakis blad z polaczeniem , na chyba 10% ,wiec chcialem podlaczyc go jeszcze raz po czym nie wszedl juz w download mode :| , (po tym przypomnialo mi sie o smartflash'u (nvflash ciagle dostepny , ale ani recovery ani romu , nie da sie wgrac poniewaz zatrzymuje sie na waiting for bootloader... jak na obrazku) i tutaj pytanie czy to już totalny brick ? czy też da sie jakos powtorzyc ten cud z download modem :rolleyes: ? bo tez wydaje mi sie to dziwne poniewaz lezal kilka dni w pudelku.Czy lepiej wysylac juz do lg ?

Z góry dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cvxcvx

Mimo ze ci go wykrywa to masz uszkodzony bootloader, jesli masz gwarancje to wyslij go do lg. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam gwarancje , tylko martwie sie wlasnie z powodu nieoryginalnego romu , i troche dziwnej przyczyny , a takze dziwi mnie fakt i iz 2 dni temu udalo mi sie go uruchomic w trybie S/W Download

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adif1

Wyciagnij baterie na noc jutro wsadz i powinno go znalesc

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowalem juz z ladowaniem (jakies 8 godzin) i nie wstawal , pod ladowarka od razu tez nie wstawal , zostawie go bez baterii na noc i zobacze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adif1

Bez bateri ma byc a nie na ladowaniu

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pisałeś o problemie w temacie o romie na xda?
    Nie pisalem , mam za malo postow by odpowiadac w tematach devloperskich

@@Up, napisalem ze bez baterii : "zostawie go bez baterii na noc i zobacze" wiadomo ze bez ladowarki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli udało by ci się jeszcze raz uruchomić w trybie S/W to spróbuj uruchomić power+vol down i może uda cie się wejść w recovery, ja tak miałem tylko nie mogłem wogóle puścić klawisza power bo się automatycznie wyłączał i tak musiałem go trzymać aż się sflashował ROM.

Powodzenia.

BTW Nova HD to straszny szajs, ja zostaje na CM7 aż nie wyjdzie oficjalny ICS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi