Skocz do zawartości
Vell

DyNaMiTe [V20I 2.3.3][Gamers][V3.0]

Rekomendowane odpowiedzi

Vell

Ostatnio przestał mi działać internet mobilny, szukam przyczyny i patrzę że w APN nic nie ma (musiały się jakoś same usunąć), dodałem ręcznie APN do internetu, dziś patrzę w BetterBatteryStats i screen mówi sam za siebie...

tV8VV.png

Jak widać ręczne dodanie APN musiało aktywować tego buga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vell

Nie testowałem, gdybym zmieniał ROM to bym o tym napisał. Cały czas 2.0, nie widzę nic interesującego mnie w changelogu kolejnych wersji.

Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zakk87

a jak Ci trzyma bateria na tym 2.0? To może wrzuć gdzieś linka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    abel
    Nie testowałem, gdybym zmieniał ROM to bym o tym napisał. Cały czas 2.0, nie widzę nic interesującego mnie w changelogu kolejnych wersji.

Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2

Może warto by przetestować tego 4.0

Pewnie naprawili w nim bóg który cię męczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vell

@zakk87

Szczerze to jest nieciekawie. Najlepiej bateria mi trzymała na romach opartych o starszy baseband (CM 6.5.7 od mik_os). Wtedy spokojnie dawało radę 2 dni, zaś teraz na tym i na innych romach z new BB - dzień - 1,5 max. Nie twierdzę że nowy baseband powoduje zwiększe zużycie baterii, ale tak to wygląda z mojej perspektywy. Być może teraz mam po prostu więcej aplikacji, których usługi działają cały czas w tle... No i jak dojdzie do tego bug z fast dormancy który mi się uaktywnił po usunięciu APN to już w ogóle bateria znika w oczach.

@abel

Bóg mnie żaden nie męczy, bug prędzej :E

Może w weekend wgram nową wersję i napiszę coś więcej, ale nie spodziewam się niczego dobrego, od 4.0 jest podobno oparty o v20g.

Po prawie tygodniu używania ROM zrobił się dla mnie mocno przeciętny (bug z FD), zalety to dobre działanie GPS, stabilność. Z wydajnością w grach jest na pewno lepiej na oprogramowaniu opartym o CM, podobnie z ogólną wydajnością systemu. Link do 2.0 w pierwszym poście.

@down

Dodaj ręcznie APNy,wygląda na to że kasują się po jakimś czasie...

Edytowane przez Vell

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie tez nie wyglada to tak fajnie jak sie przedtem moglo wydawac... ;/ bateria trzyma mi 1-1.5 dnia wiec na NFE podobnie trzymala... ;/ wydajnosc nie jest oszalamiajaca... i zeby bylo tego malo dwa razy mialem taki problem ze wgl. dotyk przestawal dzialac... musialem wyciagac baterie i dopiero wtedy wracalo wszystko do normy. Tez tak mialem, wgl internet mi nie dziala... wchodze w APN'y a tutaj nic...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pekin

zainstalowalem najnowsza wersje 4.5 i nadal nie ma jezyka polskiego tylko kilka tych ktore byly od zawsze. autor twierdzi ze sa juz wszystkie jezyki i pokazuje nawet screena. czego nie robie? :S

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

/format system?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pekin

robiłem, paczkę z językami też próbowałem wgrać ale nie idzie. lipa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi