Skocz do zawartości
Dubler

Gameplaye / recenzje / prezentacje gier na Androida. Temat zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Dubler

Siemka, przedstawiam wam mój kanał z prezentacjami gier, aplikacji i ciekawostek na Androzłomka. Szybkie "quick looki" lub nieco dłuższe "gameplaye" z pewnością pomogą wam zdecydować się na kupno danej gry i poznanie jeśli jeszcze o nich nie slyszeliscie. Będę stopniowo dodawał w miare możliwości i czasu nowe filmiki. Jeśli macie jakieś gameplaye w przyzwoitej prędkości śmiało przysyłajcie na pw lub gg linki, zobaczymy co się da z nimi da zrobić. Komentarza raczej nie będzie bo mam dość nieciekawy głos a jedyny mikrofon jest wbudowany w laptopa i szumi jak 7 nieszczęść. Postaram się w miarę możliwości kręcić gameplaye z dźwiękiem.

link do kanału: http://www.youtube.com/user/PlayingMassacre

aktualnie jest:

-gameplay Trial Xtreme 2 HD Winter Edition

-gameplay Dungeon Village

-quick look Little Empire

milego oglądania :)

Edytowane przez Dubler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dubler

aktualizacja, dodane Trial Xtreme 2 Winter Edition. Link: Trial Xtreme 2 HD Winter Edition - gameplay by PM - YouTube

piszcie propozycje z kolejnymi grami które chcieli byście zobaczyć (pamiętajcie że dysponuje słabym sprzętem więc 30klatkowe gameplaye fify 12 czy gta III raczej odpadają [chyba że 10-15 klatek was zadowoli w co wątpie])

jeśli chcecie wrzucić swój własny gameplay z moim logiem piszcie na PW.

Edytowane przez Dubler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkich, którzy lubią popatrzeć czasami na gameplaye z gier na androida zapraszam serdecznie na mój kanał na youtube

MrBemii - YouTube

Kanał poświęcony grom na androida, a także grze minecraft pocket edition. Codziennie dodaję Nowe gameplaye. Zapraszam do subskrybcji!

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gameplay'e nagrywane w ten sposób z reguły wyłączam od razu, albo oglądam w ostateczności, gdy nie mam innej opcji. Najgorsze jest to, że nie ma w nich dźwięku.

Jak chcesz robić dobre gameplay'e, to poleciłbym dokupić dwie rzeczy:

- pierwsze i najważniejsze: kamerę z nagrywaniem w HD i najlepiej wejściem AUX in,

- telefon lub tablet, który będzie w stanie obsłużyć wszystkie gry bez większych spowolnień.

W dodatku przydałoby się zadbać także o dobre tło i oświetlenie, takie które nie powodowałby refleksów na ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gameplay'e nagrywane w ten sposób z reguły wyłączam od razu, albo oglądam w ostateczności, gdy nie mam innej opcji. Najgorsze jest to, że nie ma w nich dźwięku.

Jak chcesz robić dobre gameplay'e, to poleciłbym dokupić dwie rzeczy:

- pierwsze i najważniejsze: kamerę z nagrywaniem w HD i najlepiej wejściem AUX in,

- telefon lub tablet, który będzie w stanie obsłużyć wszystkie gry bez większych spowolnień.

D

W dodatku przydałoby się zadbać także o dobre tło i oświetlenie, takie które nie powodowałby refleksów na ekranie.

Dźwięk jest ;) nad jakością pracuję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No racja, jakość dźwięku koszmarna, ale poza tym nie jest źle ;) Obraz też nie powala na kolana ale ujdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No prosze. Kolejna osoba he. Ja tez nagrywam. Zapraszam na kanal Edewero

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No racja, jakość dźwięku koszmarna, ale poza tym nie jest źle ;) Obraz też nie powala na kolana ale ujdzie :)

No racja :) dzięki za pozytywną opinię :) jakość dźwięku myślę że polepszy się na dniach, gdy zakupie mikrofon :) a nad obrazem pracuje, bo jak na razie rewelki nie ma :)

Dziś bawiłem się hex editorem i udało mi się zrobić tnt w minecrafcie pe :) i powstał z tego powodu nowy odcinek, dlatego zapraszam na kanał:) !

MrBemii - YouTube

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 nowe odcinki! Zapraszam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi