Skocz do zawartości
Tlopez

[AOSP][4.0.4 ]F1 GalaxyNexus

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstaluj przez CWM, najpierw Rom, a potem gaaps. Przed tym zrób full wipe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djmalag

Najlepiej wedlug instrukcji z 1 strony jesli masz telefon "z rootowany" i a wtedy masz pelne cwm(w cwm wchodzisz vol. up + home + power)

Instalacja:

1.Wrzucamy F1 Rom i GAPPS(pobierasz pliki z pierwszej strony)

2.Robimy WIPE w CWM najlepiej wszystkiego(- wipe data/factory reset wipe cache partition oraz w pozycji 'advanced' opcję 'wipe dalvik cache')

3.Flashujemy Rom

4.Flashujemy Gapps

5.Reboot i jazda

Jeśli nadal nie wiesz jak wgrac, masz podklejone tematy co i jak zrobić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem co to sie dzieje, ale gdy zainstaluje rom dziala wszystko ok, problem pojawia sie gdy chce wyslac smsa, telefon gubi zasieg na dobre, lapie moze na sekunde lub dwie i tak w kolo, nie wiem co jest grane, instalowalem roma na czysto i ta 2 wersje i dalej to samo, wgrywalem inne radio ale nic to nie dalo. Ktos tez ma taki problem? Siec pomaranczy

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po 2 dniu używania, twierdzę, że jest płynniejszy niż CM9. To samo mogę powiedzieć o zużyciu baterii, że na tym jest lepiej. Na obydwu działa radio fm.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem ale nie wiem dlaczego nie działają mi dane pakietowe. Przez wifi ok ale już przez sieć komórkowa nie da rady z netem się łączyć. Jest na to jakaś rada?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bieniu

Mógłby ktoś wypisać co nie działa i jakie są błędy, jak ze stabilnością? Można go używać jako codziennego roomu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zainstalowałem ale nie wiem dlaczego nie działają mi dane pakietowe. Przez wifi ok ale już przez sieć komórkowa nie da rady z netem się łączyć. Jest na to jakaś rada?

Zrób full wipe tak jak na początku i ponownie zainstaluj rom. Powinno pomóc.

Edytowane przez Robercik
    Zdublowany post

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zrób full wipe tak jak na początku i ponownie zainstaluj rom. Powinno pomóc.

NIc nie pomaga. Ciagle to samo. MOze wgranie modemu pomoze co? Na CM9 pomoglo.Tylko jak ktos moze to niech da link do modemu jakiegos

---------- Post dołączono 21-04-12 o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano 20-04-12 o 18:33 ----------

[/color]Ok problem rozwiazany :) Pomoglo zainstalowanie (po full wipe) wersji z 15 kwietnia a potem bez wipe na nia wersje z 17 i smiga :) nie wiem dlaczego bo na tej z 15 tez nie dzialaly dane pakietowe i po instalacji z 17-go dziala :0

Edytowane przez Bialy857
    Zdublowany post

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mialem ten rom przez dwa dni w celu poznania nowego tworu ala czysty ICS. Wyglada ladnie, gorzej z funkcjonalnoscia. Brak wielu aplikacji od samsunga, min huby, filmy, itp. przekresla go jesli chodzi o codzienne uzytkowanie. Najbardziej ubolewam nad tym, ze w menu nie ma zadnego ladu, jesli chodzi o instalowane aplikacje. Nowe zainstalowane aplikacje nie sa umieszczane na koncu, po macierzystych, a wplatuja sie miedzy (alfabetycznie) tworzac nielad i psujac strukture menu... Ciekawe jak jest z tym w Galaxy Nexusie....

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lukaz89 huby i inne apki samsunga mozesz zawsze zainstalowac z marketu lub innych zrodel a ustawianie aplikacji w menu alfabetycznie jak dla mnie akurat jest dobre bo pozwala szybko znalezc aplikacje. Mam ten rom 2 dni i jak na razie nie zamieniam na zaden inny. Szybki i plynny. Tak jak powinno byc. Jedyne co brakuje to belki z wszystkimi wifi bt gps itd. w pasku powiadomien. W skali od 1 do 10 daje 9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi