Skocz do zawartości
Tlopez

[AOSP][4.0.4 ]F1 GalaxyNexus

Rekomendowane odpowiedzi

A naprawił błąd z automatyczną jasnością, który jest też w cm9? W wersji beta występował taki problem, że bardzo ciemno ustawia się automatyczna jasność dodatkowo z dużym opóźnieniem.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Faryaab:

Same as it's on CM9.

Jak widać nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bieniu

Przesiadłem się 2 dni temu na piąty build tego romu i jak na razie jestem bardzo zadowolony. System jest idealnie płynny, szybki i stabilny, nie ma żadnych śmieci poinstalowanych, w końcu pełny wygląd Androida 4.0 i brak TouchWiza (nigdy za nim nie przepadałem). Co do automatycznej jasności ekranu to rzeczywiście ustawia się na trochę ciemniejszy niż w stockowych romach ale jak dla mnie to zaleta, a nie wada bo zawsze mi się wydawało, że za bardzo mi ekran świecił. Co do baterii to wygląda na to, że lepiej trzyma niż na stockowym XXLPW. Więcej będę mógł powiedzieć po jakimś tygodniu użytkowania. Przesiadka przebiegła całkowicie bezproblemowo. Jedynym minusem jak do tej pory jest brak możliwości instalacji Swype ale to nie wina romu tylko problemów z instalatorem/serwerami producenta klawiatury. Podsumowując jeśli ktoś nie przepada za TouchWizem i tymi wszystkimi programami dorzucanymi przez Samsunga to naprawdę warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vBB

Bieniu, a co z CM9? Używałeś może i masz jakieś porównanie? Który rom jest wg. Ciebie szybszy i stabilniejszy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bieniu

CM9 używałem ale bardzo dawno temu jedną z pierwszych wersji jakie się pokazały także porównywanie nie ma sensu. Z tego co ludzie na xda piszą to F1 sprawuje się lepiej niż CM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1

Ja miałem ten rom przez dzień a wczesniej cm9 HYDROG3N. F1 jest odrobinkę szybszy w niektórych rzeczach ale brakuje w nim apki rom control-bardzo przydatna i pozwala wiele ustawień zmienić, ale wiadomo to port w końcu. Irytowała mnie bardzo wibracja podczas odblokowania i że nie da się wyłączyć mimo wszystko tego efektu crt off. Dlatego wróciłem do CM9, ale mimo wszystko polecam go jak najbardziej chcącym zaznać typowo czystego andka z nexusa.

@Edit, build 5 z 5.06.2012

http://www.mediafire.com/?8l4vj5yw4y5mj2v

Edytowane przez GRIZZLY1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CM9 używałem ale bardzo dawno temu jedną z pierwszych wersji jakie się pokazały także porównywanie nie ma sensu. Z tego co ludzie na xda piszą to F1 sprawuje się lepiej niż CM.

Poradziłeś sobie może z bardzo dużym zużyciem baterii podczas słuchania muzyki lub radia?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bieniu

A jeszcze muzyki na nim nie słuchałem. W poniedziałek jak wrócę do pracy to przetestuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy istnieje możliwość nagrywania filmów bez continous focus na F1, ten sam problem jest na CM9, bo lgCamera nie działa poprawnie.

A jeszcze muzyki na nim nie słuchałem. W poniedziałek jak wrócę do pracy to przetestuję.

I jak zauważyłeś, że mp3 zjada dużo więcej baterii ?

Edytowane przez 00raq00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bieniu
    I jak zauważyłeś, że mp3 zjada dużo więcej baterii ?

Jak dla mnie odtwarzanie muzyki za pomocą Google Music 4.1.513 pobiera mniej więcej tyle energii co i na stockowych romach. Mankamentem jest na pewno to, że gdy w czasie odtwarzania pojawi się jakieś powiadomienie to muzyka jest ściszana (na czas dzwonka) i nie wraca do poprzedniego poziomu. Z tego co wyczytałem to jest tak we wszystkich romach bazujących na CM także dopóki źródła nie będą poprawione to ten błąd nie zniknie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi