Skocz do zawartości
sorgal

Mimo ściągnięcia konfiguracji z Play nie mogę wysyłać MMS-ów.

Rekomendowane odpowiedzi

sorgal

Witam,

chciałbym zapytać czy u was również występuje problem z wysyłaniem mms, tzn. po ściągnięciu konfiguracji dla telefonu ze strony PLAY nie mogę wysłać wiadomości mms.

Ciągle wisi ze statusem wysyłanie, czy jest wam znane jakieś rozwiązanie takiego problemu??

Próbowałem wysyłać z uruchomionym 3G jak i bez zawsze to samo, na chwile obecna udało mi się wysłać tylko jednego i to poszedł nawet nie wiem kiedy. Trochę irytująca przypadłość jak dla telefonu tej klasy.

Dodam jeszcze ze to moje pierwsze urzadzenie na androidzie moze nie uruchomilem jakiejs uslugi o ktorej nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mozliwe ze cos nie tak z siecia ja nie mam problemów z MMS w Plusie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sorgal

No właśnie widziałem na forum watek o takim przypadku w Play ale rozwiązanie jest totalnie nie skuteczne dla mojego sprzętu wiec zacząłem się zastanawiać czy ten model tak ma.

silenth86 czy przy wysyłaniu mms masz włączone dane pakietowe czy nie?

Link do wątku z ustawieniami, dla ciekawskich

http://forum.android.com.pl/f310/dzaa-ajae-ce-ustawienia-mms-i-internet-dla-play-bez-rae-cznego-przea-ae-czania-apn-161538/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak zawsze włączam dane pakietowe gdy chce wysłac MMS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sorgal

No wlasnie ja tez i du*a blada, wciaz sms ze statusem "wysylanie". Na szczescie nie sa mi niezbedne do zycia :) Gdyby jednak ktos mial jakas dobra rade to czekam na inf.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Janko

zobacz ta aplikacje https://play.google.com/store/apps/details?id=com.riteshsahu.APNBackupRestore&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5yaXRlc2hzYWh1LkFQTkJhY2t1cFJlc3RvcmUiXQ.. mozesz kogos z play z dzialajacymi mms poprosic o zrobienie backupu i zrobisz u siebie restore

zobacz na innej karcie sim plusa ery czy orange jak to wyglada czy problem dodytczy tylko play , mozesz tez wyjac i ponownie wsadzic karte sim gdzioes czytalem ze to pomaga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sorgal

No wiec tak nie mam mozliwosci akurat teraz sprawdzic sytuacji z karta z Play, sprawdze ten patent po weekendzie i dam znac.

Problem nie jest w telefonie ani w systemie, problem lezy w konfiguracji poniewaz zrobilem tak jak mowiles wsadzilem karte Orange i mms poszedl w swiat jak ta lala, w Plusie jak napisal silenth86 tez wszystko bryka.

W tym watku http://forum.android.com.pl/f310/dzaa-ajae-ce-ustawienia-mms-i-internet-dla-play-bez-rae-cznego-przea-ae-czania-apn-161538/

dobrzy ludzie poradzili sprawdzenie jeszcze tych aplikacji, musze zobaczyc czy cos sie uda z tym zrobic

Jezeli jest ktos z sieci Play i ma dzialajaca konfiguracje to prosze o info.

---------- Post dołączono o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

No to wszystko jest juz jasne :) nareszcie udalo mi sie ustalic co i jak ma byc ustawione :)

da tych ktorzy maja problemy polecam Pansi SMS dzialaja wszystkie wiadomosci bez przelaczania APN, i innych kombinacji

Osobiscie chcialem rozwiazac sprawe i jedyne wyjscie poza tym ww. to zastosowanie wlaczonego trybu 3G, ale wylaczenie "danych pakietowych w tle" w zakladce "konta i synchronizacja"

jezeli mam zaznaczone dane pakietowe i chce wyslac mms po uruchomieniu 3G smsm wiecznie sie wysyla, tak jakby nie mogl przebic sie przez inne dzialajace aplikacje.

Dzieki za pomoc, jak dla mnie temat do zamkniecia.

Edytowane przez sorgal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.