Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Misiek_ud

Pokaż pulpit swojego androida

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Oto temat założony na wzór tego z xda.

Umieszczajcie tu swoje screenshoty pulpitu z androida.

Oto moje:

snap20091214222712.th.pngsnap20091214222600.th.pngsnap20091214222719.th.pngsnap20091214222821.th.pngsnap20091214222618.th.png

Cyanogen Mod + DarkStar Theme

Polecana przeze mnie aplikacja do screenshotów

ShootMe (Screen Grabber)

search?q=pname:com.bw.picme.local

PS: Prośba do moda o przypięcie tematu.

Edytowane przez kaju666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

89398496.png39306115.png33654223.png63102971.png15276908.png

Nowy zegarek jest wyjebisty (beautiful widgets: smaller) :D

Edytowane przez PanPiotr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomyślałem, że możnaby założyć temat, w którym będziemy się dzielić zrzutami z ekranów głównych naszych magiców, tak żeby inni mogli zobaczyć jak każdy rozporządza miejscem na "pulpicie", z jakich korzystamy widgetów oraz jak wyglądają poszczególne romy oraz theme'y na nich.

-aby zrobić screeny skorzystałem z Dalvik Debug Monitor z SDK, tak więc jeśli mamy już zainstalowane i ustawione sdk to chyba najszybszy sposób na zrobienie screena. Tutaj tutorial krok po kroku

http://www.allshadow.com/forum/viewtopic.php?f=9&t=4739 (zaczyna się instalacją SDK, od pkt.6 jest wyjaśnione jak robić screeny)

-warto byłoby oprócz samych screenów pisać z jakiego romu/theme'u korzystamy w danej chwili.

:eek:

device1.pngdevice2.pngdevice3.pngdevice4.pngdevice5.pngdevice6.pngdevice7.png

• ROM: Cyanogenmod 4.2.11.1
    • Theme: Enoch Theme v1.4.11.1
    • Screen 3: zegar ala SenseUI z pogodą -> Weather widgets, przyciski od wifi,wibracji -> Beautiful Widgets, wskaźnik poziomu baterii: BatteryLife
    • Screen 5:Contact Widget (po naciśnięciu na kontakt wyświetla się menu z opcjami 1) Show 2) Call 3) Sms
    • Screen 6: Kalendarz ala SenseUI (do pobrania z różnymi skórkami) -> Pure grid calendar

Edytowane przez Amsfkfns

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yasiex

no to tak to wyglada u mnie na dzien dzisiejszy. tak btw to przezylem troche szok... same CM-y i donuty;d;d

3 z moich 7 pulpitow. na pozostalych mam liste oadresowa, pogode i album zdjec

3b05bh3idbojq8powlrb.png vtgcifydr1leeance67t.png zkgxoy6t77mdgdydrg43.png

Edytowane przez yasiex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lyczko
    no to tak to wyglada u mnie na dzien dzisiejszy. tak btw to przezylem troche szok... same CM-y i donuty;d;d

3 z moich 7 pulpitow. na pozostalych mam liste oadresowa, pogode i album zdjec

3b05bh3idbojq8powlrb.png vtgcifydr1leeance67t.png zkgxoy6t77mdgdydrg43.png

Widżet zakładek na 3 screenie, co to jest? Bardzo mi się podoba i przydałby się mi w G1.

// volgar: przeczytaj powoli i wyraźnie tekst napisany wielką czcionką w pierwszym poście... jasne?

Edytowane przez PanPiotr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi