Skocz do zawartości
Reniu

Folie na wyswietlacz

Rekomendowane odpowiedzi

Reniu

Wczesniej posiadalem Samsunga Omnie i900 i pozniej Samsunga Galaxy i7500. W obydwu stosowalem folie kupiona na allegro. Najdrozsza ze wszystkich za 20zł Glossy Vikutti. Na obydwu poprzednich telefonach dzialala wysmienicie, zas w Desire mialem dziwna sytuacje. Zwiekszala zakres pracy ekranu do tego stopnia ze gdy blokuje telefon i ktorys palec chocby znajdzie sie NAD czarnym obranowaniem ekranu, on juz cos wlacza... musialem zdjac folie i to drastycznie zmienilo czulosc ekranu NA GORSZA... tzn ekran nadal genialnie wspolpracuje z palcem i nie ma problemu, ale zasieg jest o wiele mniejszy... ktos inny mial problem z tym? Jakich folii wy uzywacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brando Ultra Clear, super folia cena koło 30zł :-( ale warto, wszystko jest OK:-)))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja niedawno zamówiłem folię od ZAGG. Dość droga rzecz, ale muszę porządnie zabezpieczyć aparat bo jestem dość niedelikatny.

Czekam aż przyjdzie - powinna za 4-6 dni. Postaram się wtedy coś napisać jeśli będziesz zainteresowany. Przekonali mnie "lifetime replacement warranty".

Folia na przód i tył telefonu kosztuje $25, natomiast na sam przód $15.

Polecam kupować na ich stronie - na allegro wiele drożej wychodzi. Jeśli weźmiesz udział w tym konkursie gdzie rozdają iPad'y to dostaniesz na maila kupon zniżkowy 50%. Tak więc ja zapłaciłem w sumie z przesyłką 60zł za pełną folie (przód+tył). Mam nadzieję, że było warto...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    asd321

Kupiłem i zamontowałem dziś folię brando ultra clear, i z każdej strony brakuje jej po milimetrze, czy też tak macie?

W moim wcześniejszym urządzeniu (stary dell), pasowała co do milimetra...

Poza tym folia świetna!

Sent from my HTC Desire uing Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Makif

Folia z Allegro od MediaTrade jest super jest cienka nie robią sie bąble.Kupiłem na allegro od screen-protector tragedia tak gruba ze widać biała krawędź z boku a czułość przez to dotyku...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Brando Ultra Clear

Posiadalam ta folie na swojej Nokii 5800 i zlego slowa o niej powiedziec nie moge.

Jak juz byla strasznie zatluszczona to mozna bylo zdjac, umyc i zalozyc ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak juz byla strasznie zatluszczona to mozna bylo zdjac, umyc i zalozyc ponownie.

Jak to przebiegało ?? Chodzi mi o to jak ją bezpiecznie zdjąć i czy bez problemu można ją było założyć ponownie.

No i czy po praniu trzyma się tak samo dobrze jak po pierwszej aplikacji ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak to przebiegało ??

Lekko i delikatnie odrywalam rog paznokciem. Trzeba na to uwazac aby nie zniszczyc bo nie bedzie sie przyklejac na rogach (nie doswiadczylam, przeczytalam w Internecie). Czytalam tez ze niektorzy uzywali mocnej tasmy klejacej, ktora przyklejali do foli i dzieki temu odrywali.

Mylam normalnie. W rece, mydlilam, woda i tutaj nastepuje suszenie. Z suszeniem glebsza zabawa jezeli nie chcemy miec widocznych kropel. Ja suszylam suszarka, miewalam krople ale nie przeszkadzaly mi (nie widzialam ich) przy normalnym uzytkowaniu. Na Internecie mozna znalezc rozne sposoby suszenia tej folii.

Po calej procedurze, normalnie, jak za pierwszym razem, nakladalam ja. Nie odrywala sie i 'siedziala' jak za pierwszym umieszczeniem. A w ciagu uzytkowania telefonu, zdazylam ja sciagnac i zalozyc kilka razy.

Sent from my HTC Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi