Skocz do zawartości
Reniu

Folie na wyswietlacz

Rekomendowane odpowiedzi

daszek
    Hej. A co sądzicie o tej folii ? Miałem przy samsungu avila i nie miałem zastrzeżeń :

Folia Ochronna Na LCD iPhone 4G 3G HTC Desire (1691656536) - Aukcje internetowe Allegro

Folia klejem silikonowym.

Generalnie wygląda ok. choć te niby porównanie do "bezklejowych" jest płytkie i naciągane. Ja używam bezklejowej i nic podobnego nie występuje.

Z komentarzy sprzedającego można wywnioskować, że folia jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie,z góry przepraszam jeżeli już padały tutaj odpowiedzi, ale przyznam się, że nie chce mi się czytać całego tematu :|

Czy na Desire (i ogólnie wszystkie inne dotykowe ekrany) powinno naklejać się folie bezklejowe (Brando czy jak to tam, które są ciut drogie jak na zwykłą folię... ) czy naklejenie zwykłej foli poliwęglanowej z klejem nie stanowi problemu?

Bo nie wiem, czy kupować jakąś specjalną folię na allegro i nakładać samemu czy pójść do pierwszego lepszego komisu i kupić jakąkolwiek folie to mi chociaż odrazu przykleją :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Ja nie uzywam wogóle "folii" - 14 miesięcy bez ani jednej ryski na szklanym ekranie - a naklejona folia zaraz się porysuje i będzie brzydko wyglądać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja niestety na swoim Desire mam juz jedną lub dwie ryski, takie głębsze które widać "pod światło" .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Coś mi się wydaje że są dwa rodzaje szkła w naszych Desire, jedni nie mają ani jednej ryski a inni bez problemu je robią... HTC coś pojechało po kosztach...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zwykla folia z ebaya, za dolara z wysylka kupisz :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi