Skocz do zawartości
Reniu

Folie na wyswietlacz

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś szanuje swój telefon to folia jest zbyteczna! Używam swojej Deski jakieś pół roku i wygląda jak nowa. Telefon nigdy mi nie upadł i noszę go w pokrowcu od Nexusa One (czarny ze srebrnym robocikiem kupiony na Alledrogo za bodajże ~7 zł). Więc folie można sobie darować :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja zawsze używałem foli Brando - trochę kosztuje ale są naprawdę dobre. Miałem już w swojej karierze parę telefonów ale obecnie nie mam żadnej foli w swoim desire i nie widzę większych rys - kiedyś powstawały przez używanie rysików

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co komu folia ?! Mam desire prawie rok zadnej ryski nie ma i nie posiadam folii . Trzeba by chyba nosić telefon z kluczami w kieszeni by go porysować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mikro rysek też nie masz? Nie sądzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam mój ekran jest nieskazitelny :P od czasu do czasu warto go przetrzeć ściereczką do okularów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Różni ludzie różnie używają telefonów ;).

Dla niektórych telefon ma przygodę w kieszeni tylko w drodze do pracy i w drugą stronę :P.

Ja jako typowy studenciak młodziak nie pozwolę sobie na telefon bez folii :P. Już nawet nie o to chodzi ze dbam o telefon zeby go drozej sprzedac. Po prostu dla własnej pewności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja uzywam deski od prawie roku, z początku miałem folie, ale szybko odpadła. Pomimo tego ekran jest wolny od rys, a noszę go nieraz w kieszeni z innymi rzeczami. I obudowa wygląda fatalnie, cała poobijana, podrapana ale wysiwetlacz ok, więc uważam że folie są zbędne, no chyba że ktoś nosi diamenty po kieszeniach :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przymierzam się do kupna tej folii

http://allegro.pl/folia-ochronna-gllaser-max-anti-glare-htc-desire-i2943586247.html

Czy to faktycznie prawda że jest przeciwodblaskowa, nie "palcuje się" itd czy to tylko chwyt marketingowy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zalozylem folie na wyświetlacz (btw: nazywa sie poliwęglan, kosztuje 8 zeta za 2 szt i trzyma sie rok bez wiekszych rys)

a bąble powstaja podczas nieumiejętnego nakładania na ekran. Trudna sprawa ale mozna zrobic to bezbąblowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi