Skocz do zawartości
Reniu

Folie na wyswietlacz

Rekomendowane odpowiedzi

daszek

Ja uważam, że folia jest niezbędna, chociażby dla tego, że telefon jest łatwiej odsprzedać.

San zakupiłem TAKĄ

Jest tania, bez klejowa, b. dobrze dopasowana wymiarowo, dobrze się trzyma, nie ma różnicy w czułości ekranu na dotyk.

Szczerze polecam; i żeby nie było wątpliwości - nie znam sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Ja kupuje nowy telefon zeby nacieszyc wzrok i dotyk, nie zeby ktos cieszyl sie jak bedzie odkupowal...

Wysłane z HTC Desire.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruniu
    Ja uważam, że folia jest niezbędna, chociażby dla tego, że telefon jest łatwiej odsprzedać.

San zakupiłem TAKĄ

Jest tania, bez klejowa, b. dobrze dopasowana wymiarowo, dobrze się trzyma, nie ma różnicy w czułości ekranu na dotyk.

ok, najtansza opcja, ale jak ekran teraz wyglada, czy jest jakas roznica

ja kupilem matowa od brando 30zl :( i jestem nie mile zaskoczony

taka sama mialem na artemisie (spv m650) i nie mialem zadnej roznicy, tu odnosze wracenie ze mam romazana plame tluszczu na ekranie ktora wystarczy tylko przetrzec

szczegolnie jest to widoczne na bialym tle

moze tu wina slcd, a moze foli, dlatego jestem skory kupic inna folie

ku wyjasnieniu: czyscilem ekran przed zamontowaniem foli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek
    ok, najtansza opcja, ale jak ekran teraz wyglada, czy jest jakas roznica

Wygląda bardzo dobrze, bez różnicy wizualnej. Folia jest całkowicie przeźroczysta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Anubis

ja zakupiłem folię ZAGG Invisible shield. Nakładanie banalne (można wielokrotnie ściągać folię podczas zakładania) - korzysta się z jakiegoś płynu, który odprowadza powietrze. Zero (słownie: zero) banieczek powietrza. Wadą jest oczekiwanie 24h do 'spokojnego' uzywania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruniu

San zakupiłem TAKĄ

kupilem 2 sztuki, bo za 2zl i pare groszy to przesylka drozsza

zdjolem brando, bo jak pisalem wyzej jak by ekran byl tlusty

zalozylem ta za 2 zl i rewelacja

ta za dwa zlote ma w zestawie szmatke do wycierania ekranu i dwie powloki ochraniajace folie

jedna sciagasz i zakladasz na telefon a druga po zalozeniu na ekran

folia brando 30zl (o zgrozo), brak szmatki (ale to szczegol) ale ekran wygladal jak tlusty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ja zakupiłem folię ZAGG Invisible shield. Nakładanie banalne (można wielokrotnie ściągać folię podczas zakładania) - korzysta się z jakiegoś płynu, który odprowadza powietrze. Zero (słownie: zero) banieczek powietrza. Wadą jest oczekiwanie 24h do 'spokojnego' uzywania.

Też mam ZAGGa ale generalnie slabo on wyglada. Fakt plyn jest spoko, powietrza nie ma, ale to folia to jakas guma.. nie ma poczucia szkła tylko gumy... po paru dniach sie przyzwyczaiłem. Fakt że na foli zostaje mniej śladów niż na szkle (chodzi mi o bród, pot z palców i inne syfy).

ale generalnie to jakoś powalony nie jestem tym ZAGGiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Też mam ZAGGa ale generalnie slabo on wyglada. Fakt plyn jest spoko, powietrza nie ma, ale to folia to jakas guma.. nie ma poczucia szkła tylko gumy... po paru dniach sie przyzwyczaiłem. Fakt że na foli zostaje mniej śladów niż na szkle (chodzi mi o bród, pot z palców i inne syfy).

ale generalnie to jakoś powalony nie jestem tym ZAGGiem.

ehh ten ZAGG to jakas niezla py#a, zalozylem to gow^o dosc starranie, wyszlo naprawde ok nawet na krawedziach (ale musialem telefon na noc folia sniadaniowa owinac, by sie przykleila na zaookraglonych krawedziach) . Ale w dotyku masakra, jak pilka kauczukowa, syf syf syf jeszcze raz syf, i wyglada to paskudnie oddziela sie od telefonu bardzo, telefon razem z tym wyglada mega tandetnie, co z tego ,ze niezle chroni jak wyglada paskudnie wstyd wyciagac i znajomym pokazywac. Dla tego 90zl poszlo po 2tyg. do smieci !!!! nie sobie tym te łopatki wirnikow w helikopterach oklejaja ale od telefonow WON !!!!!!

ale ekstra alternatywa jest folia Gelaskin , jesli ktos chce miec custom'owy telefon POLECAM !!! z tego jestem mega zadowolony, moze nie ochrania tak w 100% telefonu , ale boki ,front i tyl chroni jak nalezy do tego folia na wyswietlacz brando i telefon naprawde wyglada ekstra !!!

no to tyle, chcialem powiedziec :-p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko skąd wziąć gela skina do Desire w Polsce?;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ga

Tylko skąd wziąć gela skina do Desire w Polsce?;)

Np.odemnie ;-) mam w zapasie jeszcze dwa wzorki, zamawialem z usa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi