Skocz do zawartości
Reniu

Folie na wyswietlacz

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Brando Ultra Clean. Jakość super, choć tania nie jest. Ja kupiłem za 21 plus 7zł przesyłka i niestety ją zepsułem. Nakleiłem i naprawdę warta polecenia. Niestety po kilku godzinach użytkowania zauwazyłem że z jednej strony była troszeczkę nierówno naklejona, postanowiłęm wyrównać i .......klapa. Póbowałem myć ale już się nie dało przykleić tak jak za pierszym razem. Kupuję nastepną. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też zakupiłem zgodnie z sugestią że folia nie potrzebna do pierwszej rysy :-)

Co do nakładania jej to fakt jedną skopałem ale druga już ok się nałożyła. Problem to niestety paprochy które latają w powietrzu zawsze może się coś pod folie dostać.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako nowy (na forum i jako użytkownik androida) witam wszystkich i od razu zwracam się z prośbą:). Od 3 dni stałem sie posiadaczem Desire. Sprawdziłem już trzy rodzaje folii i niestety każda z nich nie pasowała wymiarami do wymiarów wyświetlacza, były przynajmniej o milimetr za małe z każdej strony:(.Wypróbowałem juz folie Brando, ScreenGuard i Blue Star. Tych z was którym folia faktycznie pasowała wymiarowo proszę o podanie nazwy bądz linku do tej folii i jeśli to nie byłby kłopot o fotkę telefonu z założoną folią. Z góry dziękuję :piwo:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek
    Tych z was którym folia faktycznie pasowała wymiarowo proszę o podanie nazwy bądz linku do tej folii i jeśli to nie byłby kłopot o fotkę telefonu z założoną folią. Z góry dziękuję

Polecam tę z pierwszego mojego postu.

Równo naklejona to jakieś >0,5 mm dystansu z każdej strony.

Tania, bez klejowa, świetnie się trzyma i ma dobrze współpracuje z dotykiem ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cuma23

Nie zakładałem żadnej folii na HTC Desire a fabrycznie założoną zerwałem bo pozadzierana na rogach wyglądała fajansiarsko. Kupiłem za 40 PLN oryginalne etui Krussel-a i chwalę sobie. Żadnej najmniejszej ryski na wyświetlaczu. Zastanawiam się pa jakiego diabła folia na hartowaną warstwę szkła ?????? Chyba , że smartfon telepie się w kieszeni razem z kluczami a to już tylko świadczy o braku szacunku dla zawartości własnego portfela.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od dluzszego czasu nie używam folii i wiem że żeby nie mieć rys wystarczu trzymac telefon w kieszeni w ktorej nie ma nic innego. Wystarczy zaniast folii.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też nie mam folii i ekran nowy, bez najdrobniejszych mikrorysek :) korzystam z oryginalnego etui htc po s520 i wystarczy :) hartowane szkło robi swoje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Kupiłem sobie folię Brando matową i podczas naklejania wleciał mi jakiś paproszek (kurz) i folia się źle przykleiła. Jako, że można ją myć (na opakowaniu była taka informacja), uczyniłem to, ale woda (chociaż delikatnie suszyłem suszarką do włosów) zostawiła jakiś osad, który też uniemożliwia poprawne naklejenie.

Ma ktoś jakiś sposób wypróbowany jak umyć folię i nakleić ją na telefon by było wszystko pięknie i ładnie?

Dodam, że wcześniej miałem 'jakąś' folię, którą kupiłem z DealExtreme przy okazji innych zakupów i ta się przykleiła bez najmniejszych problemów, ale szybko zaczęła się odklejać na rogach, a nie była wielokrotnego użytku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Folie Brando można myć ale tylko ze strony która nie dotyka wyświetlacza (gdy jest naklejona na telefon). Źle zinterpretowałeś to co zostało napisane na opakowaniu.

Folie Brando są bardzo dobre jednak trzeba uważać przy ich naklejaniu, najlepiej dobre umyć ręce (po same łokcie) i naklejać je w pomieszczeniu w którym jest albo mało kurzu albo przez kilka godzin nikt nie był i nie było żadnego ruchu powietrza. Folii tych miałem kilka sztuk min na HTC Himalaya, Touch, Hero i na HP iPaq oraz Compaq iPaq więc sprawdziłem je w różnych warunkach. Taka folia przy umiarkowanym użytkowaniu telefonu może wystarczyć nawet na rok!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co sądzicie o foli Screen Protector ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi