Skocz do zawartości
Reniu

Folie na wyswietlacz

Rekomendowane odpowiedzi

A ja właśnie czekam na mojego Desire. Czy ma on może fabrycznie założoną folię ochronną na ekran?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dmin

Nie ma folii ochronnej. Jest owinięty przylepną folią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od jakiegoś tygodnia jadę na foli oryginalnej HTC. Nic się nie odkleja. Łatwo się ją czyści. Polecam tym bardziej że w zestawie za 30 zl masz 2 sztuki tej foli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale niestety pozostają bąble w niektórych miejscach np przy diodzie i nsa boku, ja jedna zmarnowałem bo był wkurzający włos. Folia średnia jak za ta cenę.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bąble pozostają chyba w przypadku złego nakładania. Ja właśnie zastanawiam się nad tą oryginalną folią.. ale nie wiem czy warto na "alledrogo" kosztuje ~16-25 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie tak się zastanawiam czy jest w ogóle sens kupować folie. Tel mam miesiąc fakt że nosze w etui HTC PO s520 ale nie mam ani jednej ryski. Deska ma przecież to Gorilla G.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Talgot

Witam! To jest mój pierwszy post, więc wypadało się przywitać.

Wracając do tematu foli ochronnej na ekran to z moich doświadczeń mogę polecić firmę Skinomi, kilka krotnie już robiłem zakupy w ich sklepie wysyłkowym dla siebie i znajomych a jakoś produktów jest na naprawdę wysokim poziomie. Jeśli chodzi o motyw czy folia jest potrzebna czy nie, to ja osobiście używam foli nie tylko przed zarysowaniami, ale głównie przed tłustymi śladami palców, które na szkle rzucają się w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ludzie tak się zastanawiam czy jest w ogóle sens kupować folie. Tel mam miesiąc fakt że nosze w etui HTC PO s520 ale nie mam ani jednej ryski. Deska ma przecież to Gorilla G.

chyba pomyliłeś telefony, desire nie ma gorrilla to zwykle hartowane szkło, a co do złego nakładania folii...niejedna już założyłem a ta ma w tych samych miejscach bąble...

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gorilla nie gorilla a na każdym jakoś udało mi się stworzyć rysy (lub kropki...).

Na folii mam pewność.

Folię naklejam sposobem na płyn do mycia naczyń (czy na mokro jak kto woli) nie ma ani jednego bombelka i nie widać, ze coś jest nałożone. A jest to jakaś ochrona zawsze :).

I nie widzę sensu płacenia 30-50 zł za folię.. Ja kupuję zawsze najtańszą klejową. Sytuacje,że klej zostaje itp to mit. Moze w porównaniu do brando je sie trudniej nakłada, ale to nie problem dla doświadczonego foliarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi