Skocz do zawartości
Reniu

Folie na wyswietlacz

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle telefonów co przerobiłem i zawsze kupowałem na zasadzie "prosze folie do Nokii X6" - 10 złotych - - dziękuje dowiedzenia . Klasyczna z jednej strony ścigasz folijke przykładasz do ekranu, naklejasz odsuwasz folie z folii i gotowe. Przed sprzedażą zawsze je ściągałem i również żaden klej nie zostawał itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście też się dziwię - po co folia ?

Mam Desire od ponad roku i użytkuję normalnie (a nawet intensywnie). Na co dzień noszę w kaburze.

Do chwili obecnej nie mam ani jednej nawet najmniejszej ryski.

Myślę, że folia może być potrzebna tylko osobom, które noszą telefon w kieszeni razem z innymi przedmiotami.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem wymienić moją porysowaną folię na nową.

Zastanawiam się nad tą czystą-gładką i błyszczącą, a wersją matową.

Ktoś użytkował obie? Jakie są pomiędzy nimi różnice w użytkowaniu? Czy na matowej bardziej widać rysy, wyświetlacz robi się faktycznie matowy? Czy na matowym jest łatwiej przewijać (czy nie stawia oporu tak samo jak gładki)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam matowej w tym momencie z ebaya. Obraz w białych miejscach nie jest idealnie oddawany, widac takajakby siatke.

Próbowałem to uchwycić lustrzanką - ciężko.

Co do odcisków - jest super, nie muszę codziennie folii czyscic ale np co 3 dni :)

Jak ktoś chce mogę folię wysłać za symboliczne 3 zł na piwo + koszty wysyłki (chyba 3 zł listem zwykłym i poleconym 4,50 albo 5,50). W zestawie ściereczka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...a ja nie rozumiem calego tego zamieszania z foliami. Desire nie potrzebuje folii. Nosze w kieszeni od 8 miesiecy, ani jednej ryski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meegi

Ja właśnie dzisiaj założyłam folię. Od tak na wszelki wypadek. Przezorny zzawsze ubezpieczony ;-)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

może polecicie mi jakieś folie na tył? szukam na allegro, ale nic nie moge znaleść ;/

Edytowane przez meegi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój desire ma niestety olbrzymią rysę przez środek ekranu. Chyba przez kota :( Nie zdążyłem zakupić folię :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek
    Mój desire ma niestety olbrzymią rysę przez środek ekranu. Chyba przez kota :( Nie zdążyłem zakupić folię :(

Twój kot nosi biżuterię? :) Koci pazur jest za miękki na ekran desira.

To raczej był kluczyk od yale, albo nit przy kieszeni dżinsów.

Teraz masz okazję kupić folię. Wybierz model z warstwą kleju albo silikonu, zniweluje to rysę. Może nawet całkowicie nie będzie jej widać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwaliłem na kota bo nie miałem innego pomysłu na to skąd mogła się wziąść ta rysa. W kieszeni trzymam zawsze tylko telefon, nie upusciłem go wtedy ani razu stad pojecia nie miałem jak mógł się tak mocno zarysować :(

Od miesiąca mam już folię GLLASER MAX Anti-Glare HTC DESIRE ale rysę i tak widać :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek
    Zwaliłem na kota [...]

:o ooooo, no to w ramach zadośćuczynienia za publiczne pomówienie kup mu jakiegoś dobrego wiskasa :)

[wysłane z htc sensation, za pomocą Tapatalka]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi